Gmail uzantili msn actim fakat...

moon
17-08-2009, 19:31   |  #1  
moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj

Gmail uzantili msn actim fakat yukarida posta kismina tikladigimda, daha önceden Gelen Kutunuz yok şeklinde bir uyarı geliyordu.

Onay linkine tıklayıp hesabı onaylamama rağmen karşıma gelen uyarı resimde

Oturum açma hatası diyor. Ayrıca Kişiler kısmına tıkladığımda da aynı hatayı veriyor. Yanlış birşey de yapmadım. Sebebi ne olabilir? Niye bu şekilde oturum açma hatası veriyor. Dediğim gibi daha önce bir hesap açmıştım ve Kişiler kısmından msn listemdekileri görebiliyordum...

EbRaR ErDeM
17-08-2009, 19:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Aybı problem bende de var. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

moon
17-08-2009, 19:42   |  #3  
moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
113 mesaj

Bilen birisi söylerse iyi olur valla.

Ozan Can
17-08-2009, 19:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
913 mesaj

aynısı bendede var

moon
17-08-2009, 20:14   |  #5  
moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
113 mesaj

güncel.

moon
18-08-2009, 04:13   |  #6  
moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
113 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Ben yıllardır Google Mail Kullanıyorum ve Benim en sevdiğim yönlerindne biri msn'in alınsa bile parola sıfırlama ile tekrar 2 dk geri alınmasıdır.Çünkü bütün kişisel bilgileri değiştirse bile parola sıfırlama adresini değiştiremiyecektir.

Şimdi gelelim sizin cevabınıza eğer e-postalarınıza erişmek istiyorsanız ya google'da Sağ üstte Oturum aç diyerek Gmail'e tıklarsınız yada direk http://mail.google.com adresinden mailinize erişim sağlamaktır.

Extradan Msn'de oturum açtığınızda posta kutunuza tıklasanız bile mailleriniz açılmaz cünkü dediğim gibi mail.google.com adresinden postalarınıza erişebilirsiniz.

Dostum soylediklerine tamamen katiliyorum Gmail konusunda fakat tam anlasamadik. Zaten passport.com adresinden kayit oluyoruz sadece ve sadece msn adresi icin. Benim derdim mail kutuma giris degil, resimde de belirttigim gibi oturum acma hatasi aliyorum daha onceden gelen kutunuz henuz yok uyarisi vardi. Ve kisilere tikladigimda msn kisi listem gozukmeli fakat o da gozukmuyor ve oturum acma hatasi veriyor. Ben bunun sebebini merak ediyorum. Bu bir problemse eger, baskalarida yasiyormus anlasilan verilen yanitlardan belli..

moon
18-08-2009, 05:17   |  #7  
moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
113 mesaj

Tamam sorun çözüldü :) Yukarıda Profil e tıklayıp geçerli bir ad soyad girdikten sonra bir problem kalmıyor