goback yardımı

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ercanozler65
04-04-2005, 05:38   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

Dostlar ben internetlerde genelde goback programı kullanıldığını gördüm geçen bir dostumuz hardiskte boş alanda kendini çoğaltıp bilgisayarı kitliyen bir vürüsten bahsettmişti biz acaba bu vürüs programlarının yerine bu geri alma programlarınımı kullansak tabi onunda sürekli verileri geri yüklemesi hardisk üzerinde nasıl bir etki bırakır bilemiyorum birde bu bilgisayarda sürekli çalıtığından bu programı unistal etme olasılığı kolaymı olur durdurabilirmiyim diğer sayfalarda araştırdım böyle bir konu geçmemişti tartışılmamıştı bilgilerinizi bekliyorum şimdiden sağ olun

SilencE
04-04-2005, 14:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
150 mesaj

Goback etkili bir program ve dediğin gibi kafelerde çok sıkça raslanıyor.Ama go back asla av yerine geçmez, çünkü virüs var diye son yüklenen oyun program ve dosyaları da silmek saçma olur, hem bir nuke yiyip anakartı yaktıktan sonra goback ne yapabilir ki? Üninstal biraz karmaşık olur tabii ki, detaylı bir iş ama istersen onu da yazabilirim, hem diğer arkadaşlar da bu konuda sana bilgilerini aktarırlar zaten.

Eyüp Korkusuz
04-04-2005, 15:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

BEncede biraz abartı olur sistemini ilk kurduktan sonra bi imajını al daha sonra güvenlik için gerekli programları yükle. Devamlı bunları günceller sakat sitelerden kaçınır her gelen maili okumazsan goback programını kullanmana hiç gerek kalmaz zaten...