Goldmaster HD-5000 Filbox Kampanyası

Altan_duzcal
18-06-2014, 11:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2012

Şimdi Goldmaster HD-5000 PVR Dijital Uydu Alıcısı ile birlikte Filbox modül 1 yıllık üyelik 472 TL yerine sadece 299TL! 

SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon kanalları, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL ve belgesel yayını yapan Sci Tech TV kanallarını tüketiciye sunan yeni dijital platformdur. Filbox Cam Modülü ile Filbox içeriklerini izleyebileceğiniz gibi Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz. 

Sahip olduğunuz modül girişli HD uydu alıcısını ve modül girişli televizyonunuzu değiştirmeden Filbox keyfini yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını Filbox Modül ile izleyebilirsiniz. 

Goldmaster HD-5000 PVR Dijital Uydu Alıcısı Özellikleri 

HD Uydu Alıcısı Günümüzde HD standardının girmediği ev kalmadı desek hata etmemiş oluruz. 
İşte GoldMaster HD uydu alıcısı da bu keyfi tamamlayabilmeniz için tasarlanan seçenekler arasında kendisini gösteriyor. 
Tüm özellikleri kolayca yönetebileceğiniz bir uzaktan kumanda ile birlikte gelen HD uydu alıcınızın arka kısmında geleneksel tüplü televizyonlarına bağlamak için cihazınızda RCA ve scart görüntü çıkışı bulunuyor. LCD TVlerinizde elde edeceğiniz yüksek kalite içinse HDMI görüntü ve YUV arabirimini kullanabilirsiniz.

Birden çok kaynağa bağlanıp tadını çıkartın USB portuna takacağınız hafıza birimleri ile desteklenen formatlardaki videoları, resimleri izleyin, müzikleri dinleyin. 

• USB ile yazılım güncelleme 
• USB ile MP3 dosyalarını oynatabilme 
• USB ile Resim oynatabilme 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için 

http://filbox.gen.tr/goldmaster_kampanyasi.html