Google a Bakmadan Foruma Yazanlar!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
TT06
09-03-2006, 07:41   |  #1  
TT06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
726 mesaj

Arkadaşlar haksızmıyım yani olay şu örneğin biraz saçma olucak ama buna benzer sorular yokmu;Arkadaşlar Intel D945GTP nin sürücülerini nerden bulabilirim diye buraya yazacağına google a yazsa ne olur??hayır markayı biliyor--modelide biliyor ama buraya soruyor..Ben çoğu zaman cevaplarken google a yazıp öyle linki veriyorum toplamda 2 sn yemi alıyor..tamam burası forum ama çok tembelizz çokkk

Banned
09-03-2006, 08:21   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

evet basit bir arama yapmaya dahi üşeniyor kimileriGülümseme

Son Düzenleme: oyunlarslideşov ~ 09 Mart 2006 08:21
shehsuvar
09-03-2006, 13:04   |  #3  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

haklısınız ,  fakat bende  geçenlerde  bir  driver ı  google da  aradım  bulamamıştım sonra  başka  bi  forum içerisinde arama yapınca  rapide  yükleyen birisi  sayesinde  bulmuştum .
halbuki  işlem sırası  şöyle  olsa  herkes  daha  hızlı sonuca  ulaşcak
1- arama  motorlarında  ara
2- forumlarda  ara
3- forumda  konu  aç  

doğru ve kesin  anahtar kelimeleri yazmadıkça bunların hiçbirisinden sonuç alamassın .  bir de ;  " ACİLLLL  !!!   "   gibi  başlıklar atılan konunlara  hiç cvp yazmıorum .  ne  yani  seninki  acil de  "diğer arakadaşlarınki  beklesede  olur mu "  diosun .  ha   dikkat çekilmesi için yapılıyorsa  zaten forumun amacı  bilgi alış-verişi burda bu konuda dikkat çekmeye  çalşımak  bence  ters teper .
sevgiler  saygılar , bol sorulu ve  cevaplı forumlar  ola  ...

tonic
10-03-2006, 10:27   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

her ne kadar böyle yakınsanızda bu hep olacaktır...

Karadavut
10-03-2006, 16:26   |  #5  
Yıllanmış Üye
555 mesaj

Arkadaşlar bende sizlere katılıyorum.Ama chip forumlarında üye sayısının daha da yükselmesi gerek.Birde açılan konulara cevap yazılmıyor.Bazen insanlar üşenebiliyor.Mesela daha önce birkaç konu açmıştım konu okunuyor bir allahın kulu cevap atmıyor.Chip forumlarındaki en büyük eksiklik bence bu zaten.Umarım bu sorun yakında düzelir.

CU_GS7
10-03-2006, 16:33   |  #6  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
shehsuvar
halbuki  işlem sırası  şöyle  olsa  herkes  daha  hızlı sonuca  ulaşcak
1- arama  motorlarında  ara
2- forumlarda  ara
3- forumda  konu  aç
Sıralamana aynen katılıyorum..
Ancak bu,tabi ki bir dosya,bir driver aramak için geçerli bence..Eğer donanımsal bir sorun varsa,sorunun forumlara yazılması herkes için yararlı olur..