Google cep: Android'li G1'den yeni resimler

CHIP Online
07-10-2008, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google'ın işletim sistemi Android'le çalışan G1 nihayet kutusundan çıktı. Yeni fotoğraflar burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Goog ... -resimler_9026.html

Resimlerle: Kutudan çıktı: Google cep telefonundan canlı resimler

İki gün önce yayınladığımız haberimizde, merak edenlerin T-Mobile'ın web sitesinde yayına giren emülatör yardımıyla G1'in nasıl bir cihaz olduğunu test edebileceğini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Tmonews.com sitesi kutusundan çıkarılmış Google cep telefonu T-Mobile G1'in resimlerini yayınladı. Blog'u takip eden okurlardan biri resimleri göndermiş.

T-Mobile G1, Google tarafından geliştirilmiş Android platformunu kullanan ilk cep telefonu oluyor. Donanım HTC tarafından üretildi.

T-Mobile, G1'i 22 Ekimden itibaren ABD'de 180 dolar karşılığında satışa sunacak. Telefonun Türkiye gelip gelmeyeceği veya ne zaman geleceği ise hala gizemini koruyor...

Tüm konu: Google cep: Android'li G1'den yeni resimler

Resimlerle: Kutudan çıktı: Google cep telefonundan canlı resimler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: G1 Türkiye'ye gelirse almayı düşünür müsünüz?

Berat Kaçar
07-10-2008, 11:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
157 mesaj

Hayir, ilk urunleri kullananlar %80 hep magdur olur.bi eksiklik fln cikar illa...

ErsinX
07-10-2008, 14:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
167 mesaj

Her türlü mobil işletim sistemini deneyen biri olarak meraktanda olsa alacam sanırım. Ama tatmin edici olacağını düşünüyorum.

Fattur
07-10-2008, 20:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Elbetteki

HAYIR.
Bu ürünün o kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum.(Google a güvenmiyorum bu konuda).Biraz daha geliştirirse belki.Zaten Telefona para vermeyi pek sevmem.