Google Chrome'a çok özel bir eklenti!

CHIP Online
10-03-2014, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Chrome için geliştirilen Limitless isimli eklenti, size çok özel seçenekler sunmak için hazır!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/goo ... -eklenti_45834.html

Resimlerle: Daha özel bir Facebook için 8 Chrome eklentisi!

Bilgisayarınızın başındayken, internette dolaşırken saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyenlerden misiniz? Dikkatinizin sıkça dağıldığını, zamanınızı boşa harcadığınızı düşünüyorsanız, size göre bir eklenti var.


Limitless, bir Chrome eklentisi ve web'de gezinti alışkanlıklarınızı izleyerek onları kategorilere ayırıyor. Bu sayede hangi web sitesinde ne kadar zaman geçirdiğinizi tam olarak görebiliyorsunuz. Örneğin CHIP Online'da geçirdiğiniz bir saat, Teknoloji için bir saat harcadığınız anlamına geliyor.


Limitless, sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerine kolayca ulaşmanız için bir "hızlı erişim" işleviyle geliyor. Bu işlevi tek bir tıklamayla açıp kapayabiliyorsunuz.


Hangi sitelerin hangi kategorilere ait olduğunu değiştirmeniz elbette mümkün. Bunun yanında hangi web sitelerinin "üretken" olup, hangisinin olmadığını da belirliyorsunuz. Bir web sitesini birden çok kategoriye atamanız mümkün, kategorileri virgülle ayırmanız yeterli.


Limitless, aklınıza gelen fikirleri yazmanızı sağlayan bir not defterine de sahip. Araç, kendiniz için günlük ve yıllık hedefler belirlemenize de yardımcı oluyor.

Tüm Konu: Google Chrome'a çok özel bir eklenti!

Resimlerle: Daha özel bir Facebook için 8 Chrome eklentisi!

Kaynak: www.chip.com.tr