Google'dan çok özel bir 23 Nisan logosu!

CHIP Online
23-04-2010, 01:57   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google yine yaptı: İşte internet devinin 23 Nisan için tasarladığı çok özel logo...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/goog ... n-logosu_19652.html

Resimlerle: Google'ın gizemli logoları...

Google Türkiye, geçtiğimiz yıllarda tüm önemli günlerde olduğu gibi, 2010 yılında da 23 Nisan'ı özel bir logo tasarımıyla kutluyor. Logoda 3 sevimli çocuk yer alıyor ve çocuklardan biri Türk bayrağını dalgalandırıyor. Logoya tıklandığında ise "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" aramasının sonuçları listeleniyor.

Biz de CHIP Online olarak tüm küçüklerin bu büyük bayramını kutluyor; ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygıyla anıyoruz...

Google'ın daha önce kullandığı bazı özel logolara buradan ulaşabilirsiniz...

Tüm konu: Google'dan çok özel bir 23 Nisan logosu!

Resimlerle: Google'ın gizemli logoları...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bu seneki 23 Nisan logosunu beğendiniz mi?

Kapalı Hesap (34907)
23-04-2010, 12:06   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Google Türkiye'ye özel ,özel günlere olan hassasiyetin bir göstergesi olarak günün anlam ve manasını taşıyan resim koyması çok güzel yerinde.,teşekkürler Google.

PcMaKeR
23-04-2010, 20:15   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

İşin en komik tarafı:
Dünyada çocuk bayramı sadece en kapsamlı bizde var ama sokaklarda ekmeğini çöpten çıkartan çocuklar var.
Sabah gazetede Mehmet Ali Birantın yazısı vardı. Bıktık artık çocukları koltuğa oturtmaktan 23 nisanda. Sanki çocuklar siyasetçi olacakmış gibi...
Önerisi şuydu. Çocukları zor şartlardan kurtarıp bayramlarda daha da fazla sevinmesini, Elinden tutmasını başarırsak bu bayramın tüm dünyada eşi emsali olmaz ve çocuklara hak ettiklerini verebiliriz gibi bir düşünce çıkartıyordu.
Hepiniz görmüşsünüzdür: Sokaklarda para dilenen, çöp toplayan, sırtında o yaşına rağmen ağır yük taşıyan çocuklar. 8 yaşında bir kız çocuğu bir erkek çocuk bu şartlara ne kadar dayanır. Bir deri bir kemik...
Kimsede el uzatmıyor. Ben kendime bakamıyorum o yavruya nasıl yardım edeyim diyor...
Google ın kutlaması hiç hoşuma gitmiyor. Sanki çok büyük birşey miş gibi bir gün bir logo yayınlıyorlar. Bu google Türkiyedekilerin "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramından" ne anlıyorlar anlamıyorum şahsen. Atatürk sadece Türk çocuklarına değil bütün milletlere de bu olanağı sağladı. Binlerce çocuk dünyanın dört bir yanından geliyorlar. Google da bütün dünyada yayınlasa ölmez sanırım...