Google hizmetlerini birleştirin!

CHIP Online
30-11-2009, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Google'ın birden fazla hizmetini kullananlar: Bu ufak yardımcı program size vakit kazandıracak...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/goog ... lestirin_16698.html

Resimlerle: Google'ın yeni yüzü!

Eğer siz de Google'ın birden fazla hizmetini kullanıyorsanız, sık sık birinden öbürüne geçerek yenilikleri kontrol etmekten sıkılmış olabilirsiniz. Bu durumda kullandığınız hizmetleri tek bir yerden kontrol edebilme imkanı işinizi kolaylaştırabilir. İşte bilgisayarınızda çalışacak olan ufak ve ücretsiz GoogSysTray adlı program bu konuda size yardımcı olabilir.

Hem Windows hem de Linux sürümlerinde çalışabilen GoogSysTray'i bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk olarak Google hesap bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bundan sonra araç çubuğunda çalışmaya başlayan uygulama sizin yerinize sık kullanılan bazı Google hizmetlerini otomatik olarak kontrol edecek.

GoogSysTray ile Gmail hesabınızı kontrol edebileceğiniz gibi, Google Reader hesabınız ile takip ettiğiniz RSS beslemelerini de kolaylıkla görebilirsiniz. Google Voice desteği de bulunan program, Google Wave'i de kontrol edebiliyor.

Download: GoogSysTray


Tüm konu: Google hizmetlerini birleştirin!

İzleyin: Google'ın logoları böyle çiziliyor

Resimlerle: Google'ın yeni yüzü!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: GoogSysTray'i nasıl buldunuz?

toddler
01-12-2009, 03:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
220 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2009

System trayde çalışan bu tip bir uygulamaya ihtiyacım yok. Anasayfayı iGoogle yaptım istediğim zaman tüm hizmetlere çabucak ulaşabiliyorum.

moon
02-12-2009, 03:21   |  #3  
moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2009

gerek yok zaten Gmail hesabım hep açık... Google Reader, Google Maps gibi özellikleri kullanmak istedigimde Chrome yer imlerinden tıkladıgımda otomatik hesabıma girebiliyorum... Ayrıca Google onayı yok bu programda... Güvenilir değil