Google'ı kınıyoruz

Onuralp Yılmaz
29-10-2010, 13:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
922 mesaj

[URL=http://img512.imageshack.us/i/ekranalntsd.jpg/][/URL]

fthgrkn
29-10-2010, 13:35   |  #2  
fthgrkn avatarı
Yıllanmış Üye
128 mesaj

böyle şeyleri araştıracağına , Atatürk'ü yüceltmek adına birşey yap

Onuralp Yılmaz
29-10-2010, 13:39   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
922 mesaj
Alıntı: fthgrkn  
böyle şeyleri araştıracağına , Atatürk'ü yüceltmek adına birşey
Salak adam oyununu arıyordum onun için gördüm. Kızgın                                                                         KamçıHmph

hayqo12
29-10-2010, 13:41   |  #4  
Yıllanmış Üye
364 mesaj

Onun için google'den suç bulma google sadece kullanıcılar en fazla neyi yazarlarsa onlar çubuğun altında gösterilir.Bunu halktan bil!

cbilgen13
29-10-2010, 13:45   |  #5  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

ewet bir türk olarak bu şekilde bir arama kriterini görmek insanı üzüyor..özellikle böyle bir günde ama birazda bardağın boş tarafına bakmak lazım öncelikle adamlar üşenmemiş her özel günde olduğu gibi bu büyük bayram için türk milleti içinde harika bir logo tasarlamışlar bunun için teşekkür ediyorum. bunun dışında arama motorlarının çoğu aranacak kelimelere göre çeşitli varyasyonlar oluşturabiliyor resimlerde örneklerde olduğu gibi ama benim bildiğim kadarıyla bu olasılık olabilecek kelimeler kendiliğinden oluşmuyor.. en çok arama yapılmış kriterdeki kelimeler sıralanıyor yani birileri oldukça fazla sayıda salak atatürk diye arama yapmış olamalıki olası kelimelerden biride bu olabilir diye google karşımıza çıkarıyor...

bunların hepsini bir tarafa bıraktım ewet milli duygular hepimizde depreşti kalktık top yeküm google kınadık... sence elimize ikinci bir youtube faciasından başka ne geçecek... devlet bu konuda arkamızda olacak mı yoksa her konuda olduğu gibi yasaklar getirip gözümüzün önünde değilse bir önemi yoktur mu diyecekler...

arkadaşlar insan yapımı bir veritabının ulaştığı saçma sonuçlar için yararlı bir hizmet olan google gibi bir ayrıcalığı ben ülkeme yasak edilmesini istemiyorum. saygılar...

Son Düzenleme: cbilgen13 ~ 29 Ekim 2010 14:02
hayqo12
29-10-2010, 13:51   |  #6  
Yıllanmış Üye
364 mesaj
Alıntı: Onuralp Yılmaz  
Salak adam oyununu arıyordum onun için gördüm. Kızgın                                                                         KamçıHmph
Salak adam oyunu oynayacağına birde şu adamın hayatını araştır derimGöz kırpma

Sen bizi yaşattın keşke bizde seni yaşatabilseydik Ağlıyor