Google+ için söylediklerine pişman oldu!

CHIP Online
14-10-2011, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Google+'ı doğrudan Google+ üzerinden eleştiren Google mühendisi, bakın nasıl 180 derece döndü...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/goog ... man-oldu_29734.html

Resimlerle: Chrome için 12 özel Google+ aracı!

Google+'ın başarısız olduğu konusundaki sert eleştirileri yanlışlıkla ortaya çıkan Google mühendisi Steve Yegge, geri adım attı. Yegge, Google'ın onu hemen kovmadığı için şirketin çok ince olduğunu söylerken, sözlerine önem verilmemesi gerektiğini açıkladı.

Google'un bulut sistemlerinde yazılım mühendisi olarak çalışan Yegge, Google+'ın platformların önemini anlamadığını söylemiş ve Google+'ta yayınladığı gönderisini yanlışlıkla "herkese açık" olarak paylaşmıştı. Gönderi kaldırılsa da orijinal metne bu adresten hala ulaşılabiliyor.

Yegge, son Google+ gönderisinde ise işten çıkarılmaktan oldukça çekiniyor gibi görünüyor. Yegge, 6 senedir çalıştığı Google hakkında inanılmaz derecede az şey bildiğini ve şirketin küçük bir köşesinde çalıştığını, buradan çok az şeyi görebildiğini söylüyor ve şöyle devam ediyor: "Görüşlerim doğru gibi görünse de eylemin merkezinde olmayan birinin görüşleri - dolayısıyla ben olsam söylediklerime çok fazla aldırış etmezdim."

Yegge'in bu gönderisine gelen yorumlardan bir tanesinde ise şu sözler dikkat çekti: "Korkma, Facebook'da çalışacak birçok yer var."

Tüm konu: Google+ için söylediklerine pişman oldu!

İzleyin: Google+'ı yerden yere vuran video!

Resimlerle: Chrome için 12 özel Google+ aracı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yegge'in yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?