Google Play'in "Android L hali" sızdı!

CHIP Online
19-09-2014, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Android L yayınlandığında Google'ın mağazası Play Store, nasıl bir değişim geçirecek?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/goo ... li-sizdi_49644.html

Resimlerle: En iyi 10 Windows 8 ve Android uygulaması!

Android L bu sonbaharda ortaya çıktığında, Google Play Store'un nasıl görüneceği, Android Police'in yayınladığı ekran görüntüleriyle ortaya çıktı.


Google Play'in Material Design tasarım diline geçiş yapan yeni sürümünde aynı yeni Hangouts'da olduğu gibi daha uzun bir üst çubuk görünüyor. Renkler ise Google'ın yeni tasarım şemasına uyacak şekilde güncellenmiş. Resimlerde görünmese de, Google'ın eklediği yeni animasyonlar da var. Uygulamalar, kitaplar gibi bölümler arasında geçiş, muhtemelen eskisi gibi olacak. Bölümler arasındaki dikey çizgilerin ise ortadan kaldırıldığı fark ediliyor.


APK dosyasını inceleyen Android Police, hoş bir yeniliğin de gelmek üzere olduğunu fark etmiş. Buna göre yeni Google Play, bir cihazı geri yüklerken hangi uygulamaları tekrar yüklemek istediğimizi bize soracak. Bu işlev, şu an tüm eski uygulamalarınızı yüklemeye çalışıyor ve telefonunuz, örneğin yeni cihazınıza tekrar yüklemediğiniz uygulamalarla dolabiliyor. Dolayısıyla bu yenilik, daha fazla kontrol sunarak bizi zaman kaybından kurtarabilir.

Tüm Konu: Google Play'in "Android L hali" sızdı!

Resimlerle: En iyi 10 Windows 8 ve Android uygulaması!

Kaynak: www.chip.com.tr