Googlepages

bycelist
08-09-2006, 05:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Selam dostlar acaba google pages den hazırladıgım sayfaya acılısta müzikli bi şekilde acılmasını saglayabilirmiyim.yardımcı olursanı sevinirim.iyi calısmalr.

ciplakliilkogretim
08-09-2006, 21:42   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

GOOGLE PAGES'E WİNDOWS MEDİA PLAYER EKLEME VE MÜZİK DİNLEME
1.İŞLEM:Önce Pages editoru açın.Size göre sağda yer alan upload kısmını tıklayın.
Belgelerimde veya neredeyse mp3 dosyasını Gözattan seçin.Uplaod bittiğinde mp3
dosyasının üzerinde sağ tıklatarak özelliklere girin.orada bu mp3'ün çalacağı
sayfa görünür.Onu kopyalayın.Veya o dosyaya tıklayarak açarsanız
yukarıda intr.explorer penceresinden de o sayfayı kopyalayabilirsiniz.Buraya kadar tamam.
2.İŞLEM:
Not defterini açıp Aşağıdaki Kodu yapıştırın(Bu işi google pageste de yapabilirsiniz,
ama kolay anlatabilmem için...).Bu kod'un içine... Benim Belirtiğim yani Büyük harflerle''BURAYA''
yazdığım yere.Google Pages' de ki müzikli sayfayi  (Linki) kopyalayıp yapıştırın.
3.İŞLEM
Bu HTML kodunu Kopyalayın,Pages deki sayfanıza geçiniz.Nerde olmasını istiyorsanız orayi
tıklayın.Sonra Sol taraftaki'HTML EDİTORU'na tıklayın.Kodu yapıştırın.
Puplishe yapın Yayınlayın Kolay gelsin.
E_Mail: erdumline2@mynet.com

-<OBJECT classid="CLSID:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6" width="212" height="150" style="filter:tray" title="Hizlitek media player" lang="tr">
<PARAM name="status" value="">
<PARAM name="openState" value="6">
<PARAM name="versionInfo" value="10.0.0.3802">
<PARAM name="uiMode" value="full">
<PARAM name="stretchToFit" value="True">
<PARAM name="isOnline" value="True">
<PARAM name="isRemote" value="False">
<PARAM name="playState" value="0">
<PARAM name="windowlessVideo" value="False">
<PARAM name="URL" value="BURAYA">
<PARAM name="fullScreen" value="False">
<PARAM name="enabled" value="True">
<PARAM name="enableContextMenu" value="True">
</OBJECT>

bycelist
10-09-2006, 16:21   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

iyi gunler.dediginiz gibi yaptım.ama firefoxdan girdigiim zaman mediaplayer gozukumuyor.ama explorer dan girdigiim zamangozkuyor bu sferde uzerine tıkladıgım zamnada parca calmaya baslamaıyor yardımcı olursanız sevinirim.

ciplakliilkogretim
12-09-2006, 08:54   |  #4  
Taze Üye
6 mesaj

Yüklenme ve çalma İnternetin hızına göre değişir.Yüksek hızda internette girin hemen çalışacaktır.

shehsuvar
12-09-2006, 10:24   |  #5  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

Arkadaşın verdğii  kodlarda  yanlışlık yok .genelde şarkının kaynağında problem varsa oynatmaz  ama dediğim gibi kodlar da  problem yok .

bycelist
12-09-2006, 21:05   |  #6  
OP Taze Üye
4 mesaj

hızım 1024 ben tekrardan gözden gecireyim .ama dedigim gibi işin ilginç tarafı googlepages e explorerdan girdigim zman yaptıgım sayfaya da media player gozukuyor.ama firefox dan girdigim zaman ise gozukmuyor.baska bi ilginç şey ise parcayı upload yapıyorum sayfaya ve sag tusla tıladımı zaman dediginiz gibi uzattı sı cıkıyor.ve onu kopyalayarak buraya dedginiz yere kopyalıyorum.ama bunu explorerdan yaptıgım zaman yani parcayı siteye upload edip sag tusla tıkladıgım zaman özellikler secenegi cıkmıyor...

delibo59
12-07-2008, 00:35   |  #7  
Taze Üye
7 mesaj

Bende googlepages için bunu arıyodum dediğinizi uyguladım gayet güzel oldu teşekkürler 'ciplakliilkogretim' canavar gibi çalışıyo firefox'ta denemedim ama ie'de gayet iyi başlarda sayfayı ilk açtığımda çalmıyodu sonra F5 yaptım çaldı artık açtığım gibi çalıyor :D