Gordon Freeman yeniden aramızda

CHIP Online
01-10-2011, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Half-Life hayranlarına müjde: Gordon Freeman geri dönüyor! Ama yeni bir Half-Life ile değil!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gord ... aramizda_29398.html

Resimlerle: Çizgi Roman - Bilgisayar Kahramanları

Half-Life... Piyasaya çıktığı günden itibaren adını her yere yazdıran ve hala kimsenin unutamadığı efsane oyun... Bu kadar sürükleyici bir senaryo yapısına ve multiplayer özellikleriyle oyuncuları kendisine çeken Half-Life geri mi geliyor?

Tam dört yıl boyunca serinin hayranları "Gordon Freeman'a ne oldu?" sorusunun cevabını aradı. Serinin en önemli karakteri olan Freeman, ilk oyunda Black Mesa araştırma merkezinde, daha sonra City 17'de uzaylılara karşı amansız bir mücadele vermişti. Serinin son oyunu olan Half-Life 2: Episode 2'nin sonundaysa tüm oyun severler cevaba ulaşacakları son bir oyun bekliyorlardı ve Valve aradıkları cevabın Episode 3'de verileceğini söylemişti.

Biz bir köşede Half-Life 3'ü (Ya da Episode 3) beklerken bir anda farklı bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor Gordon Freeman. Geçtiğimiz günlerde Sega'dan yapılan bir açıklamaya göre, Gordon Freeman'ın kontrol ettiği, Half-Life 2'de bolca kullandığımız "buggy" ile önümüze geleni yok edeceğimiz çok farklı bir oyun neredeyse tamamlanmış durumda.


Tüm konu: Gordon Freeman yeniden aramızda

Resimlerle: Çizgi Roman - Bilgisayar Kahramanları


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Half-Life'ın yeni oyunu çok mu gecikti? Sizce çıktığı takdirde hala büyük bir etki yapar mı?

onderbakirtas
01-10-2011, 16:58   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2011

Kesinlikle büyük bir etkiye sahip olacak. Az mı, yaklaşık 40 milyon Steam kullanıcısı aynı anda haberdar olacak. Tüm oyun forumları kopyala-yapıştır ile haber yapacaklar, haber siteleri özgün habercilik için sınırlarını zorlayacak. Birçok dergi eskilere atıfta bulunacak ve daha neler neler olacak. Half-Life 3 veya Episode Three, seriyi sevmeyen kişileri dahi heyecanlandıracak.