Görüldü üzere Amerikanın ingilizlerin yüzünden....

Kapalı Hesap (153334)
25-12-2012, 17:16   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Ben ne dedim.Iraka amerika saldırdı Türkiye yardım etti.Afkanistanda suriyede iranda ırakta Türkiyeye düşman olarak görmeye başladılar.Ben size dedim.Amerika ingiliz israil köpeklerinin lafına uyarsan heryerden kovulurusun.İrak bile bize kafa tutuyor hale bak.Ben dedim bu şerefsiz emperyaller Türkiyeyi komşularıyla çatıştırıp işgala edecekler diye kimse inanmıyor.Yakında suriyeyede saldırırız nato üyesiyiz ya.Ondan sonra amerika bize saldırdımı kimse bize yardım etmez.Heryerden bize cephe açarlar.Bunlar hep strateji Türkiye güzel yedi adamların oyununu.Türkiye natodan avrupa birlginden çekilicek.Türkiye Amerikayla değil Rusya ile anlaşıcak bak bir Allahın kulu Türkiyeye gık diyormu.Şeytanla anlaşma yapmışız dürüstlük bekliyoz emperyallerden.Bunlar ilk sinyaller ileride suriyeyede saldırdıkmı bütün araplar bize düşman kesilicek.Sonra bir bahaneyle Türkiyeyi iranla ırakla suriyeyle herhanbiriyle savaşa iticekler.Sonra güçsüzleşen ülkenin tepesine binicekler.Amerika diyecek sen saldır iran a ben arkandayım arkana bir bakacan amerika kıtasına çekilmiş izliyor.Natoda yardım etmez.10 yıl savaş sürer.İran rusyadan silah alır Türkiye amerikadan karlı çıkan emperyaller olur.1 taşla iki aptal kuş.Türkiye Osmanlı zamanında zayıfladı kaç devlet bindi Türkiyenin sırtına.Bu adamlar hiç mi akıllanmıcaklar.Geçmişte neler yaşandı hiçmi okumadılarda Emperyallerle anlaşma yapıp komşularıyla savaşa itiliyorlar.Dünyada tekiz.Hangi konuda onu söylemicem.

"Türk elçi ülkeyi terk etsin!"
Irak'tan gerginliği arttıracak açılama

http://www.haberturk.com/dunya/h ... -ulkeyi-terk-etsin-

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 25 Aralık 2012 17:31
Kapalı Hesap (153334)
25-12-2012, 17:41   |  #2  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Soysuzlar Çetesi denen filmi izleyin bred pit amerikalılar hakkında nazilere ne söylüyor iyi dinleyin.Kendi kendilerine güvenilmicegini kendilerinden başka bir ırkı düşünmediklerini anlaşma yapılamadıgını sözlerinde durmadıklarını anlatıyor.Kesmedilerse.
http://www.youtube.com/watch?v=5sQhTVz5IjQ&bpctr=1356451690

bukadar iğrenç bir film olamaz.Heryerde Amerika övülüyor.Atom bombalarından binlerce insanı öldürdükleri hitlerden daha acımasız oldukları filimde söylenmiyor.

okinkurt
25-12-2012, 18:04   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Biz rusyayla felan anlaşamayız cünki bütün dünyanın kuyruk acısıı var Türk ün Türkten başka dostu yoktur bu yapılan politikalar haçlı seferlerinni devamı işte fransızlar direk man sölüyor zaten hiç utanmadan bide bakanları diyor ne arap ne abd ne rusya avrupa birliğinin kapısında ağlamak yerine sende Türk birliği kur asya birliğide olabilir onca Türk ülkesi var değerlendir bunları ama nerde illa gidip bi yere dayıyacaz dıcımızı nato nato diyolar natonun bize ne faydası var çözemedim g.koreye asker göndermesek onların kapıdada yatıyoduk şimi ayağa kalkamadı bizim millet bi semeri vuran vurana.

Kapalı Hesap (246472)
25-12-2012, 18:49   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 7
16 mesaj

milliyetçi söylemlerden kaçınmak lazım bence

okinkurt
25-12-2012, 19:01   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: sLn3zGi  
milliyetçi söylemlerden kaçınmak lazım

Evet evet hadi müzüğü acıp apachi dansı yapalım heyyyy ülke elden gitmiş kimin umrunda demi .

Umut BAŞER
25-12-2012, 19:03   |  #6  
Umut BAŞER avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
128 mesaj

Okin kurt adam tam o şekilde de dememiş yani

Kapalı Hesap (153334)
25-12-2012, 19:05   |  #7  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
milliyetçi söylemlerden kaçınmak lazım

Ezgiciğim sen milliyetçi söylemlerden uzakdur ben bizzat senin yerinede savaşırım.Zaten kadınlar cephe gerisinden yardım yapar.

Gözle görülen şeyler var bunu sadece benmi görüyorum acaba diye soruyorum kendime.İnsalar neden savunmuyorlar kendilerini.

Yoksa osmanlı zamanındaki gibi istanbulu izmiri tek kurşun atmadan gavura teslim eden zihniyetimi savunuyorsunuz.Sizden istegim hertürlü tehdit saldırı karşısında sözle bile olsa ülkemizi korumanız.Amacım ayaklanma çıkartmak değil.1 Türk e yapılan hakaret tüm Türklere edilmiş sayılır.Tıpkı bin ladini müslüman gösterip müslümanların alayı teröristir düşüncesini yayan amerika gibi.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 25 Aralık 2012 19:10
okinkurt
25-12-2012, 19:08   |  #8  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Umut BAŞER  
Okin kurt adam tam o şekilde de dememiş

Bütün yollar romaya cıkar diye bi söz var bu tartışmalarda bi yere cıkıyor ben kendi fikrimi söledim :)

Umut BAŞER
25-12-2012, 19:10   |  #9  
Umut BAŞER avatarı
Yıllanmış Üye
128 mesaj

:D

Umut BAŞER
25-12-2012, 19:20   |  #10  
Umut BAŞER avatarı
Yıllanmış Üye
128 mesaj

Detroid bir şey sorucam sen öncenden böle değildin konunla ilgili yorum yapmıyorum sen eskiden pc toplayıcısı durmadan Joker die bir arkadaş vardı onlarla tartışırdın konuya yorum yapmıyorum bak

Kapalı Hesap (153334)
25-12-2012, 19:26   |  #11  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Umut BAŞER  
Detroid bir şey sorucam sen öncenden böle değildin konunla ilgili yorum yapmıyorum sen eskiden pc toplayıcısı durmadan Joker die bir arkadaş vardı onlarla tartışırdın konuya yorum yapmıyorum

jOKER gitti ülke meselerine daldık.Şimdi uğraşıcak kimsede kalmadı.Joker gibi insanlar zaten bu hayattada fazla tutunamazlar.Çünkü sürekli bir idda içerisindeydi.Bilmese bile hemen bir konuyu çarpıtarak bana saldırırdı.Ama neyse arkasında konuiup kötü ruhu tekrar chip e çağırmayalım.AlimAllah kulakları çınlar çipe falan tekrar girer 3.dünya savaşını çıkartır.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 25 Aralık 2012 19:30
okinkurt
25-12-2012, 19:31   |  #12  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Kısa zaman içinde suriyeye saldırırlar.Amerika ingiltere fransa israil Türkiye sonra hepsi geri çekilir bütün suriye halkı tıpkı ırak gibi Türkleri suçlarlar.Sonra bir bakmışsın hop irak suriye iran Türkiyeye saldırıyor.Sonra nato yalandan bir iki yer bombalar daha da ortalık karışır.Rusya devreye girer.Türkiye zayıflar.Hop ingiliz gemileri istanbulda.Hop istanbul teslim olur.İstanbulun halkıda barışçıl ingilizlere hemen teslim olurlar tıpkı izmir halkı gibi.Ben izmirliyim ordan biliyom.Geçmiştede gördük.Doğulular olmasa tarihe gömülmüştük.Şimdi doğuluları kimse beyenmiyor.

Bu planlar hep vardı zati ben iran veya ırakla olası bi savaş cıkacagını sanmıyorum iran ın orduları bizle baş edemez ki böle bi savaş anca dış devletlere kar getirir boğaza bir  dingiliz gemisinin girmeside sıkar biraz nasıl sıkar o ekonomik düzeyde değiller olası savaşta avrupa birliği ekonomisi fısssss diye ucu verir yarısı batıyor zaten araplar zaten Türkleri sevmez bunun için savaşa gerek yok geçmişte cok kazıkları vardır bize bzim komşularımız batı devletlerinden daha fazla oyuyor altımızı gün gelecek tek tek hesabını verecekler. Hz.Muhammed ne demiş 

Türkler size dokunmadıkça, siz onlara sakın ha dokunmayınız! Gün gelecek, ümmetimi Türkler yönetecektir.
İsteyen barışçıl olabilir ama benim ite köpeğe verecek cakıl taşım bile yok :)

Umut BAŞER
25-12-2012, 19:38   |  #13  
Umut BAŞER avatarı
Yıllanmış Üye
128 mesaj

:D

Umut BAŞER bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
çhip10line
25-12-2012, 19:39   |  #14  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

bütün filmlerde olduğu gibi bu filmde de amerikan propagandası yapılması normal... gerçi bu filmin bir özelliği daha var..son yıllarda çoğu filmde olduğu gibi yahudi(israil) - hristiyan (amerika) ortaklığının işlendiği bir film... hatırladığım kadarıyla bred pitt'in ekibi amerika'da yaşıyan yahudi askerden oluşmuş özel bir ekip... yani hem amerika askeri kahramandır, hemde yahudiler almanların onlara yaptıklarının intikamını almakta haklıdır teması işlenmekte. 

almanların yahudilere o dönemde yaptıkları insanlığa sığmayacak şeylerdi onu kabul ediyoruz, sorulması gereken ama kimsenin sormadığı yada cevabını merak etmediği mesele bu kadar zorbalık görmüş bir millet neden almanların onlara yaptıklarını şimdi filistin halkına yapıyor... yada o dönemde almanları haksız bulup yahudilerin haklarını savunmayı kendisine görev biçen amerika, şimdi neden filistinin hakkını israil'e karşı korumuyor tam tersine israil'e destek veriyor.. cevap belli yahudiler amerikan köpeğidir, orta doğuda amerikanın kontrolünde olan kuduz bir köpek bütün islam ülkelerini tehdit edecek bir güce kavuşana kadar amerikanın desteğini görmeye devam edecektir... Bu oyunda Türkiye'nin durumu nedir? Amerikanın arada sırada köpeğiyle oynamasına izin verdiği bir çocuktur...ama bu köpeğin kendisini marmara gemisinde ki baskında ısırdığını çabuk unutacak kadarda aptaldır. Eee çocuk kendini ısıran köpekle bir daha oynar mı? tabiki hayır... Amerika hemen oyalacak birşeyler bulmalıdır, bunun içinde Mısır, Suriye, İran üçgeninde eline savunma füzeleri gibi daha eğlenceli oyuncaklar vermiştir. Ama unutmamız gereken köpeğin bizi ısırdığı gibi füzelerinde bir tarafımızda patlama riskinin yüksek olduğudur... 

peki ne yapıyoruz..HİÇ!! sanal ortamda yazılar yazıp, tepkimizi ortaya koyuyoruz...

mehmetucer
25-12-2012, 20:20   |  #15  
mehmetucer avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

şangay beşlisine üye ol kimse dokunabiliyormu bakalım,türkiyenin tek kurtuluş reçetesidir.

okinkurt
25-12-2012, 20:25   |  #16  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Bizim tek kurtuluş reçetemiz tarihine sahip cıkacak aklı başında beynini yıkatmıcak bir gençliktir başka bişey değil ama nerdeeee..

Qromodynmc
25-12-2012, 21:29   |  #17  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Tüm dünyanın amerikadan nefret ettiği bir durumda,Amerikanın dünyayı sevmesini beklemek doğrumudur? Bence gayet beklenildiği gibi davranıyorlar..

Kapalı Hesap (246472)
26-12-2012, 19:21   |  #18  
Kapalı Hesap
16 mesaj

daha fazla bir şey söylemek istemem ama savaş kötü böyle faşizan söylemlerden uzak durmak gerek barş içinde yaşamalı insanlar yok sa kin milliyetçilik faşizanlık ülkeye hakim olur bu yüzden daha barışçıl olmakta fayda var kimse kan ve gözyaşı istemez ... ayrıca bu kadar tepki göstereceğinizi tahmin etmezdim altı üstü yorum yaptım bir tane ::)

Kapalı Hesap (153334)
26-12-2012, 19:25   |  #19  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
daha fazla bir şey söylemek istemem ama savaş kötü böyle faşizan söylemlerden uzak durmak gerek barş içinde yaşamalı insanlar yok sa kin milliyetçilik faşizanlık ülkeye hakim olur bu yüzden daha barışçıl olmakta fayda var kimse kan ve gözyaşı istemez ... ayrıca bu kadar tepki göstereceğinizi tahmin etmezdim altı üstü yorum yaptım bir tane ::)

Nereye gidersense git nerede yazarsansa yaz mutlaka biri hırpalıcak.Çünkü sivri kelimeler kullanıyorsun.Tek amacın insaları kızdırmak.

okinkurt
26-12-2012, 19:33   |  #20  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

İnsan oğlu var olduğu sürece kan gözyaşı ve savaş olacaktır cünki insanoğlu doyumsuz bir varlıktır sınırı yoktur suan üstünde durudğumuz toparlak gezegenin %90 ı birbirinin gözünü oynaya calısan insanlarla dolu sen istediğin kadar barışçıl ol savaş gelir yine seni bulur.

Kapalı Hesap (246472)
27-12-2012, 18:01   |  #21  
Kapalı Hesap
16 mesaj

ben öyle düşünmüyorum :)

okinkurt
27-12-2012, 18:27   |  #22  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

İstediğin gibi düşün bu bir gerçek yakın zamanda su savaşları cıkıcak sen ozaman gör bak suan milletin totosunu yıkadığı su için ülkeler birbirine giricek dünya kötü noktaya gidiyor her türlü sonuc aynı ne yazıkki :)

Kapalı Hesap (246472)
27-12-2012, 18:45   |  #23  
Kapalı Hesap
16 mesaj

hoş bir üslup değil ... :)

Kapalı Hesap (153334)
27-12-2012, 19:12   |  #24  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Bizde isteriz adam gibi yaşayıp ölmeyi fakat birileri sürekli Türkiye ile uğraşıyor.Geçmişte bazı anlaşmalar imzalandı.Bu anlaşmaların süreleri dolmak üzere.Türkiye tam bağımsız güçlü bir devlet fakat o anlaşmalar yüzünden boynumuz bükük ve bizimle uğraşılıyor.Amerikanın listesinde bizde varız.Sen veya ben savaş istemesekte zaman geriye doğru sayıyor.Ozamanlar Osmalı dünyanın hakimiydi şimdi Amerika var Rusya var Çin var Tükiye var israil var ingiltere var.Kısacası çok tehlikeli liderlik yarışında olan ülkeler var.Buda lider olmak için dünyaya hakim olmak için Lider olan ülkelerin zayıflatılmasından geçiyor.Türkiye ile pkk avrupa amerika ingiltere o yüzden uğraşıyor.Kısa zaman sonra büyük savaşlar çıkıcak fakat bu 2023 bulmaz.Çünkü 2023 de Türkiye hem özgür hemde Çok güçlü bir devlet olucak bunu hiçbir devlet istemiyor.

okinkurt
27-12-2012, 22:26   |  #25  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Hıı evet admine sölediklerinii ne cabuk unuttun ya :))))  uslüp dersi verecek son kişisin.