görünmez olsanız ilk ne yapardınız?

raziel34
17-05-2016, 08:50   |  #1  
raziel34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

tabiki eski sevgilimin kız arkadaşlarının saçlarını uyanık ve bilinçliyken kesip, biçmek. hem saçları gittiği için üzülsünler, hem de makas hem uçup hem nasıl saçımı kesiyor ya diye delirsinler.

cleverman
17-05-2016, 10:28   |  #2  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Yıllarca tüm dünyayı karış karış gezerdim, Raziel!

Nasıl olsa, her türlü seyahat bedava, oteller bedava, yeme içme bedava, pasaport ve vize sorunu yok!

Ayrıca banka kasaları dahil her türlü kasa da emrine amade!

Kısaca nakit sıkıntısı yok, harcama limiti yok!

Ama kalıcı olarak görünmez olmak istemezdim, Raziel!

Sadece gerektiğinde...

Peki yaşlı bir insan olsan ruhunun başka bir bedene transferine ne dersin dersen, yaşlandığımda bunu kabul edebileceğimi söylerim ama sadece benimkine benzeyen bir bedene ruhumun nakline izin veririm ve de sadece yaşlandığımda.

Bir yerlerde bu tip ilginç teknolojiler olabilir diye düşünüyorum.

Ne dersin?..

Emre Kayhan
17-05-2016, 19:50   |  #3  
Emre Kayhan avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
85 mesaj

Yoğun hayal gücü gerektirir. İd'in tüm istekleri gün yüzüne çıkar "süper ego" denilen kavram bir anda yok olur. İnsan önce şaşkınlık geçirir ardından etrafta yürüyüp görünmezliğini denemeye başlar.  Yasal olarak suç olan herşey deneyebilir. @cleverman 'ın saydıkları buna bir örnek ;)

cleverman
18-05-2016, 08:02   |  #4  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Çok şükür yıllarca sürecek, maliyetli bir dünya turu için de yeterince param pulum var, Raziel!

Parasız pulsuz bir insan bile olsaydım, yasaları çiğnemezdim.

Bunlar sohbet olsun diye konuştuğumuz şeyler ama örneğin parası olmayan ve çocuğu lösemi hastası olan bir insan olsaydım, ne yapardım ben de bilmiyorum.

Öyle bir konuda garanti veremem.

Görünmez olmak benim tek bir konuda işime yarayabilirdi diye düşünüyorum: O da kaçmak ve özgürlüğüme kavuşmak...

Sence mümkün mü?:)...

Dünya üzerindeki binlerce fikrin, yüzlerce teknolojinin ve onlarca devlet icraatının sahibi olmama rağmen tek kuruş para bile almadım. Adım bile geçmiyor. Herşeyi karşılıksız yaptım. Böyle bir insanın özgürlüğü elinde olsaydı, neler yapardı sen düşün!..

Son Düzenleme: cleverman ~ 18 Mayıs 2016 09:06