Görüntü alıcı ???

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Substance
26-04-2004, 21:09   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Selamlar...

Bana acil bir program lazım... Daha önce ben de mevcuttu ama format atınca kayboldu gitti. Adını da tam olarak bilemiyorum. Mesela bir oyun oynarken, o programı kullanarak oyundan bir görüntü alıyordum. Mesela yani... O an monitörde ne görünüyorsa o sahneyi çekip kaydediyor... Genellikle oyun siteleri bu tür programlar kullanıyor. Acil yardım. Önerdiğiniz program var mı?

Swat_Man
26-04-2004, 22:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

bende böyle bir program arıyorum.

Swat_Man
29-04-2004, 16:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

http://www2.fraps.com/FRAPS19D.EXE
Fraps diye bir program buldum.Resim Çekiyoe ve Belli Sürelerde Video kayıt yapıyormuş

karamurat
30-04-2004, 20:50   |  #4  
Yıllanmış Üye
408 mesaj

HyperSnap-DX oldukça güzel bi program.Fakat oyunlardan ve filmlerden görüntü almak için değişik bir tuş kombinasyonu kullanıyorsun ona dikkat et

Banned
06-05-2004, 16:26   |  #5  
Banlandı
43 mesaj

Oyunlardan ekran görüntüsü almak için extra bir programa ihtiyaç yok ki. Bildiğimiz "Print Screen" tuşu bu işi rahatlıkla görür. Oyundayken yalnızca printscreen'e bas, o naki ekran görüntüsünü panoya kopyalayacaktır. Sonra Paint'te yeni bir dosya açıp "yapıştır" de bu kadar. (tamam 3. parti yazılımlar daha pratik olabilir)

Yalnız filmlerde işe yaramaz.

Killer
06-05-2004, 16:48   |  #6  
Yıllanmış Üye
166 mesaj

filmlerde ise benim tavsiye ettiğim program snag-it .. programın asıl amacı video kaydı ama oyun ve filmlerde de görüntü kaydı yapabiliyor..programda görüntü kaydetmek için,direct-x uygulamalarından kayıt yapmak amacıyla hazırlanmış profili seçin ve orada belirtilen tuş kombinasyonuna basarak görüntüyü kaydedin..

Swat_Man
06-05-2004, 18:44   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj
alıntı:
Gönderen : Yasar

Oyunlardan ekran görüntüsü almak için extra bir programa ihtiyaç yok ki. Bildiğimiz "Print Screen" tuşu bu işi rahatlıkla görür. Oyundayken yalnızca printscreen'e bas, o naki ekran görüntüsünü panoya kopyalayacaktır. Sonra Paint'te yeni bir dosya açıp "yapıştır" de bu kadar. (tamam 3. parti yazılımlar daha pratik olabilir)

Yalnız filmlerde işe yaramaz.

Merhaba Oyundayken Otomatik Olarak kaydeden program gerekir.Şimdi Oyundayken Çıkıp Girmek Zor İş Olur.Ama Program Kendisine Ait Bir Tuşa Basım Çektiklerini Saklıyor.Ve Yeni Bir Paint Dosyasına ve Oyunddan Çıkmasıne Gerek Kalmıyor.Bende Araştırıyorum Bu Tür Programlar Bulduğum zaman bu topic'ye Yazarım..
Kolay Gelsin....