görüntü yok,yardımcı olurmusunuz

hatice442
28-09-2006, 04:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

merhaba arkadaşlar benim pc'de mdiaplayer classic,real player, media player,vlc media player, kodec paketi yüklü,pc'imde her türlü görüntülü film klip..vs programları izleyebiliyorum.ses ve görüntü harika.az önce chip dergisinin verdiği cd'deki winap 5.23'ü pc'ye yükledim.kurdum.ama kurduktan sonra görüntü gitti.yukarıda yüklü olan hiçbir programda görüntü yok,sadece ses var.winapı kaldırdım.sorun çözülmedi.reset attım,sistemi geri yükledim.malesef görüntü hala yok.pc'yi kapayıp açtım,yine sadece ses var görüntü yok.bana yardımcı olabilirmisiniz,görüntülü seyredebilmem için ne yapmam gerekiyor.yardımcı olacağınızı umaraktan,şimdiden teşekkürler.

make-believe
28-09-2006, 05:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

En son kurduğun winamp diğer media playerların codeclerine zarar vermişe benziyor. Bence diğer tüm playerları ve de codecleri yeniden kurmayı dene...

barisaydiner
28-09-2006, 09:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
486 mesaj

bencede winamp kurulu olmadan önceki yüklü codec i tekrar yükle

kays
28-09-2006, 11:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
348 mesaj

arkadaşım  şimdi bence sen  yüklediğin winampı kaldır yineden kur ama kaldırmadan önce bir ayarlarına  bak bence eğer bu seferde olmassa yüklediğin ve indir diğin programı yanlış yüklmeiş  ola bilrsin sen bir daha dene Cool

hatice442
28-09-2006, 16:15   |  #5  
OP Taze Üye
13 mesaj

arkadaşlar dediğiniz gibi pc'imde  yüklü olan tüm medya oynatıcıları kodec paketleri dahil kaldırdım.yeniden kurdum olmadı.yani ses var görüntü yok,
sonra winap5.23'ü tekrar yükle demişsiniz,yükledim,farkeden bişey olmadı arkadaşlar,aynı şekilde ses var görüntü yok,winapı tekrar kaldırdım.daha öncede pc'e winapı kurmuştum,böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.sonra real playeri yükleyince silmiştim.dün tekrar kurayım dedim,keşke kurmasaymışım.
ne yapmam gerekiyor arkadaşlar,yardımınızı bekliyorum

Son Düzenleme: hatice442 ~ 28 Eylül 2006 20:09
SparcoXx
16-10-2006, 12:20   |  #6  
Yeni Üye
32 mesaj

yükledigin sürümde hata vardır bence ilk yapman gereken winamp kaLdır vee anladıgım kadarıyla codeclere zarar vermiş bana kalırsa ekran kartının Driver tekrar yüklemen banada bir ara olmustu..