Görüntü Yok

TMM
22-09-2009, 13:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhabalar öncelikle bayramınız kutlu olsun,
Bu gece ATI sitesinden ekran kartım için olan yeni sürücüleri indirdim ve kurmadan önce öncekileri kaldırmaya karar verdim.(9.9 DD ve Türkçe CCC indirdim) "Device Driver" dan yüklemeye başladım ve yöneticide dili seçtikten sonra bileşen kaldır ve hızlı seçeneklerini işaretledim anlık olarak ATI CCC ve DD'nin yüklü olduğunu gördükten sonra otamatik olarak sildi ve sistemin yeniden başlatılması gerek uyarısı çıktı hayırı seçtim ve daha sonra manuel olarak yeniden başlattım ancak BIOS ve Windows'a kadar olan yükleme ekranları sorunsuz görüntülenmesine rağmen tam masaüstü açılacakken monitör uyku moduna geçiyor ve yeşil olan ışığı turuncuya dönüyor.(İşletim sisteminin başlatma sesi normal olarak geliyor sorun sanırsam ekrana bilgi gitmemesinden ancak açıp kapayınca "no video input" şeklinde bir uyarı veriyor.) Daha önce de yeni sürücüyü yüklemeden önce eskisini siliyordum ancak böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum her türlü öneriye açığım.Teşekkürler

Semih Özyurt
22-09-2009, 13:25   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

dostum keşke kaldırmadan drek üstüne kursaydın sorun çıkmazdı diye düşünüyorum anakartınızın onboard çıkışı varsa monitörün kablosunu oraya takıp görüntü almaya çalış

farukdgn
22-09-2009, 14:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,219 mesaj

bilgisayarı güvenli modda açıp driverlarını kurmayı denermisin? (vista dolma simgesi çıkmadan f12 ile güvenli moda girebilirsin)

TMM
25-09-2009, 18:39   |  #4  
OP Taze Üye
19 mesaj

Safe modda açınca düzeldi önerileriniz için teşekkür ederim. (Safe modda aygıt yöneticisinden ekran kartlarını silip bilgisayarı yeniden başlatınca masaüstüne ulaştım ve normal kurulumu gerçekleştirdim.)

farukdgn
25-09-2009, 19:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,219 mesaj

önemli değil :)