gpt disk ve veri kurtarma .s?

helpmeee
21-03-2013, 19:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim. benim laptop çöktü format atarken gpt sorunu çıktı bütün bölümleri silip birleştirmek zorunda kaldım. dolaysıyla bütün dosyalarım gitti. size sorum ben  dosyalarımı normal fat/nfts kurtarma programlarıyla kurtarabilir miyim yoksa başka bir yolu varmı ?? şimdiden tşkler hepinize

badwizard
21-03-2013, 21:23   |  #2  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Bütün bölümleri birleştirmen dosyalarına bir zarar vermez ancak, diske yeni dosyalar yazdıysan dosyalarının bazılarını geri alamazsın, yani eski dosyalarının olduğu sektörlere veri yazarsan eski verilerini geri kurtarman mümkün olmaz. kullandığın recovery programıyla full tarama çek bulabildiklerini kurtarırsın ama en dikkat etmen gereken şey eski dosyalarını kurtarmadan asla diske yeni dosyalar kaydetme.

LvvNt
21-03-2013, 22:02   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: helpmeee  
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim. benim laptop çöktü format atarken gpt sorunu çıktı bütün bölümleri silip birleştirmek zorunda kaldım. dolaysıyla bütün dosyalarım gitti. size sorum ben  dosyalarımı normal fat/nfts kurtarma programlarıyla kurtarabilir miyim yoksa başka bir yolu varmı ?? şimdiden tşkler
Alıntı: badwizard  
Bütün bölümleri birleştirmen dosyalarına bir zarar vermez ancak, diske yeni dosyalar yazdıysan dosyalarının bazılarını geri alamazsın, yani eski dosyalarının olduğu sektörlere veri yazarsan eski verilerini geri kurtarman mümkün olmaz. kullandığın recovery programıyla full tarama çek bulabildiklerini kurtarırsın ama en dikkat etmen gereken şey eski dosyalarını kurtarmadan asla diske yeni dosyalar kaydetme.
 Badwizard haklı disk üzerine dosya kaydı yapma. mini tool power data recovery programı ile dosyalarını kurtarabilirsin.

helpmeee
22-03-2013, 16:16   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

tşkler arkadaşlar taratmaya başladım inş kurtarılır .s yine de çok tşklr

thepatriotsorld
06-04-2013, 22:26   |  #5  
Taze Üye
8 mesaj

konu ile ilgili şu sayfada anlatılanlardan faydalanabilirsiniz.

http://www.patronforum.com/forum/showthread.php?tid=19391

verikurtarma06
27-03-2017, 11:16   |  #7  
Üye
61 mesaj

Veri kurtarma konusunda kendimize güveniyoruz. Veri kaybı yaşadığınız medyalardan veri kurtarma işlemlerini laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapıyoruz. Daha fazla bilgi için 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45   http://www.ankaraverikurtarma.com/