gran turismo 4 bulamıyorum!

zoqqa
14-09-2008, 23:29   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

birkaç sene önce playstation 2 için gran turismo 4'ün full verisyonuna sahiptim.ancak kaybettikten sonra bir daha full sürümünü hiç bulamadım.birkaç kez güç bela bulup aldığım cdlerde prologue(başlangıç/demo) versiyonu çıktı.2 kez bu nedenle aldığım cdleri geri vermem gerekti ve bir daha tekrar prologue çıkar diye güvenip alamadım.izmir'de oturuyorum ve bakmadığım, sormadığım yer kalmadı.eğer oyunun full versiyonuna sahip olan arkadaşlar varsa her türlü dvd filmi ile takas yapabilirim yada nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

justen
22-09-2008, 15:58   |  #2  
justen avatarı
Yıllanmış Üye
163 mesaj

Bende aradım ama bulamadım.

Kapalı Hesap (91855)
23-10-2008, 17:16   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

ben oynadım arkadaşlar tarafsız sölüyorum çok kötü bi oyun yarışmıyorsun sadece ehliyet peşinde koşuyorsun gran turismo 2 bile daha iyi

anais007
23-01-2009, 16:20   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

sa beyler bende sizler gibi gran turismo 4 hastasiyim benimde bir arkadaşimda var,onun da PS2 çok oynadiği için bi aralar lazeri bozulmuş olabilir onun yüzünden çaliştiramiyo olabilir biz arkim bişey keşfettik bozuk olan cdleri eğer bilgisayar okuyabiliyosa nero programi ile diski kopyaladiğimiz zaman cd eskisi gibi tikir tikir çalişiyo ama cd yi kopyalarken hatasiz şekilde kopyalanmasi lazim bende americadan getirttiriyorum gran turismo 4 orda varmiş bende türkiyede çok aradim ama bulamadim en sonu nda bir site buldum 46 partlik rapid onu indiriyim dedim onda da error verdi kaç aydir americadan gelecek olan gran turismo 4 bekliyorum ama eğer sizde varsa gran turismuo 4 çalişmiyosa bi kopyalmanizi bide eğer çok oynadiysaniz ps2 niz ile onunda lazerini değiştirmenizi öneririm amerikan gelir gelmez hemen kopyalama başliycam cd yi gran turismo 4 baktiğim zaman 3.05GB falan ama gizli dosyalari var cdnin içinde gizli dosyasiyla beraber 5 Gb kadar çikiyo bu yüzden normal 4.7 GB yazilamiyo bende 8.5 GB lik dvd disk alin ama dvd bozuk olmasin bozuk olmasada sizin DVD-RW 8.5GB kopyalabilsin biz bugün denedik 8.5GB cd yi görmedi bir tane daha alcam 8.5 GB dvd eğer yine okumassa bir tane DVD-RW alcam o kadar güzel bi oyunki herşeye deyiyo bi arada gran turrismo 5 çikmiş XBOX360 olsun PS3 onuda görürsem arkadaşim için alirim.