greenzoner.com üyelik hakkında detaylı anlatım

kasaba_45
22-09-2010, 22:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

yeni lockerz:greenzoner.com

kasaba_45
22-09-2010, 22:34   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Yeni Lockerz : GreenZoner

Merhaba Arkadaşlar. Size Lockerz'ın bir benzeri ve Lockerz kadar sağlam büyüyeceğine inandığım yeni bir siteyi tanıtmak istiyorum.
Sitemiz GreenZoner. Site 5 Haziran'da açıldı. Dolayısıyla henüz çok yeni. Birçoğumuz Lockerz'la ilk zamanlarında tanışamamış 
ve eski fırsatları kaçırmış olmanın pişmanlığını yaşıyoruz. 
Bu yüzden site daha tazeyken tanıtmak istedim. Ne de olsa kaybedecek bir şeyimiz yok 
GreenZoner Lockerz gibi puan toplayıp hediye redeemleyebileceğiniz bir site. Lockerz'daki PTZ gibi buradaki puan birimi de EEP. 
İlk üye olduğunuzda 100 EEP, profilinizi doldurduğunuzda ise ekstra 100 EEP kazanıyorsunuz. Her login oluşunuzda da 2 EEP kazanıyorsunuz. 
(Ayrıca çeviri yaparak da EEP kazanmak mümkün. Fakat şu an Türkçe için çeviri çalışması olmadığından bu seçenek bizim için aktif değil.
 Belki kısa bir zaman içinde bu yolla EEP kazanmak da mümkün olacaktır.)
Asıl EEP kazanma yöntemi ise arkadaş davet etmek. Davet ettiğiniz her arkadaşınız üye olduğunda 20 EEP kazanıyorsunuz. 30 kişiyi davet etme hakkınız var. 
Fakat dikkat etmeniz gereken aktif olacak arkadaşlarınızı davet etmek. Sebebi şu: Sizin bir arkadaşınız, başka bir arkadaşını üye yaptığı zaman 4 EEP kazanıyorsunuz.
Bu şunun için önemli; Bu sitede sürekli puan biriktirmenize gerek yok. Amaç 1000 EEP'ye ulaşmak. Bu hediye kazanabilmek için belirlenmiş sınır. 
Siteye üye olup profilinizi doldurduğunuzda 200 EEP + 30 kişi üye yaptığınızda 600 EEP kazanıyorsunuz. Yani hediye redeemlemek için arkadaşlarınızın
 arkadaşlarından da 200 EEP daha kazanmanız lazım. Ya da 100 gün boyunca her gün siteye girip login olarak da 200 EEP toplayabilirsiniz. Ama aktif 
arkadaşlar ile bu puanı kazanmak tabi ki çok daha hızlı ve kolay.
Arkadaş davet ederken ödül listesinden yarışmak istediğiniz ürünü de seçebiliyorsunuz.
Siteye sadece davetiye ile üye olunuyor. Kendine güvenen ve denemek isteyen arkadaşlar mail adreslerini bana PM atsın. 
30 davet hakkım kaldığı için pm atan ilk 30 kişiye davet atıcam. Bol şanslar

siteye nasıl üye olunur anlatım bana aittir

facebook.com sayesinde kazanabileceğin EEP anlatımı

=Hediyeler=
Sony Playstation 3
iPod
iPad
İphone 3GS
Nokia N900
Motorolla Milestone
Navigon GPS 8450
XBOX 360