Gta IV Online

sensvity
22-12-2012, 23:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Herkese merhaba,

Steamden Gta IV aldım, Social club'e üye oldum, windows live'e üye oldum cd key aktifleştirdim ancak oyuna giriyorum, telefonu açıyorum multiplayer'a giriyorum ölüm maçı vb. onlara tıkladıktan sonra karşıma server seçme ekranı geliyor. ordan bir server'a çift tıklıyorum ve aşağıda oyuna bağlanılıyor gibi bir şey yazıyor. ama daha sonra loading ekranı geliyor. ve sanki ben oda kurmuşum gibi tek benim olduğum bir lobiye atıyor. Acaba bunun sebebi nedir ?

Banned
22-12-2012, 23:22   |  #2  
Banlandı
40 mesaj

Server'ı siz mi yaratıyorsunuz yoksa arıyormusunuz ? Sorunun tam olarak ne olduğunu belirtmeniz lazım.

sensvity
23-12-2012, 09:45   |  #3  
OP Taze Üye
10 mesaj
Alıntı: Humankind  
Server'ı siz mi yaratıyorsunuz yoksa arıyormusunuz ? Sorunun tam olarak ne olduğunu belirtmeniz lazım.

Server arama bölümüne giriyorum karşıma serverlar geliyor serverlardan herhangibirine çift tıkladığımda biraz giricekmiş gibi yükleniyor ama daha sonra sanki ben server kurmuşum gibi tek benim olduğum bir lobiye atıyor.

sensvity
23-12-2012, 21:10   |  #4  
OP Taze Üye
10 mesaj

Daha oyuna başlamamış olan her hangi bir server'a girebiliyorum ancak oyuna sonradan katılma filtresini açık yapmama rağmen başlamış olan oyuna giremiyorum. Server unable benzeri bir hata alıyorum

sensvity
24-12-2012, 19:31   |  #5  
OP Taze Üye
10 mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=hkq3JOTinzQ&feature=youtu.be

Sorun için böyle bir video çektim