GTA V videosu: Bizi bekleyen 10 yenilik!

CHIP Online
13-07-2013, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

GTA 5'in oynanış videosu, beklenen oyun hakkında çok şey söylüyor! İşte bunlardan 10'u!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gta ... -yenilik_41457.html

Resimlerle: GTA V'ten 20 yeni ekran görüntüsü yayında!

Grand Theft Auto V'in henüz yayınlanan oynanış videosu, iple çekilen oyuna ilk kez bu kadar yakından bakmamıza izin verdi. 2013'ün en çok beklenen oyunları arasındaki GTA V, yenilenen oyun mekanikleriyle hepimize çok ilginç ve eğlenceli şeyler sunacak gibi görünüyor.

1. Üç farklı, çılgın ana karakter, kiralanabilir karakterler: GTA V, oyun sırasında farklı yeteneklere sahip üç karakterden faydalanmanıza izin veriyor. Bunun yanında bazı karakterleri size yardımcı olmaları için kiralamanız da mümkün olacak.

2. Açık dünya: Rockstar, Los Santos'ta sadece şehre değil kırsal bölgelere de odaklanıyor. En başından itibaren tamamen açık olan oyun dünyasında istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bazı bölgelerde hayvan avlayabilir (veya onlar sizi avlayabilir), balık tutmaktan ATV yarışına sayısız aktivitede bulunabilirsiniz.

3. Deniz altı: Oyunda bu seneki birçok yeni oyunda olduğu gibi su altında yüzmeniz mümkün. Videoda su ve dalgalar, oldukça etkileyici görünüyor.

4. Grand Theft Auto Online: Oyun, GTA serisinin multiplayer işlevini yepyeni seviyelere taşıyacak gibi görünüyor. Videoya gösterilen oyunculara bakacak olursak GTA V'in neredeyse MMO seviyesine geldiğini söyleyebiliriz.

5. Oyun içinde oyun: Ana hikaye dışında GTA V, birçok mini oyunla gelecek gibi görünüyor. Şimdiye görünen mini oyunlar arasında base jumping, tenis, golf, avcılık ve bisiklet sürmek var. Oyunlar kendi içinde gerçek bir oyun olabilecek kadar zenginler.


Tüm Konu: GTA V videosu: Bizi bekleyen 10 yenilik!

Resimlerle: GTA V'ten 20 yeni ekran görüntüsü yayında!

Kaynak: www.chip.com.tr