Güvenlik Kodu Çıkmıyor.

hikmetim
10-08-2009, 16:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bazı sitelerde işlemin yapılabilmesi için "Güvenlik Kodu" girişini talep edilmektedir. Örnek Türk telekomun bilinmeyen numara aramasında olduğu gibi.
Sorunum benim bilgisayarımda bu güvenlik kodları çıkmamaktadır. Bunun nedeni nedir? Nasıl Çözebilirim?

Son Düzenleme: hikmetim ~ 10 Ağustos 2009 16:43
Erhan Tiryakioğlu
10-08-2009, 17:53   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

internet explorerinizi güncelleyin çözülecektir ayrıca bazen banada oluo ama geçio yani...

hikmetim
12-08-2009, 17:14   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Başka bir görüşü olan arkadaşım yok mu? Ben internet explorer 6 yı sevdiğim için bununla devam etmek istiyorum.

Furkan Okutan
12-08-2009, 19:26   |  #4  
Furkan Okutan avatarı
Yıllanmış Üye
689 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Bakınız siz teknolojiye ayak uydurmazsanız teknolojiden yoksun bir birey olarak geri kalırsın..
İnternet explorer 6'yı siz seviyor olabilirsiniz belki microsofta ilk çıkardığı yıllarda çok seviyordu ama ne oldu sonra 7 sonra 8 versiyonları çıkardı peki microsoft sevdiği halde niye 6'da kalmayarak 7 ve 8'i çıkardı ? Çünkü artık 6 eskimişti ve yeni nesil teknolojiden yoksun bir tarayıcı olarak hafızalaarımıza kazınmıştı.

Siz belki hiç bir şeyin farkında değilsiniz ama siz biliyormusunuz ie6'da sanal ortamda dolaşırkene ne kadar tehlikede olduğunuzu ?
Siz biliyormusunuz ie6'nın kodları ayşegül algılayacağına fatmagül algıladığını ?
Webmaster neden sitelerini ie6'ya kapar hiç düşündünüzmü ? Örnek Tıkla Görbu siteye ie6'la giremezsiniz sokturmam adamı nedeni sitemi öyle bir yorumluyorki taş devrinden kalma bir site gibi..

Aşagıdaki linktede arkadaş çok güzel anlatmış nedenlerini buyrun okuyun anlarsınız ne demek istediğimi.

http://ie6.muhammetsevim.com/neden.html

Alkış

Benimde kendime ait bir sitem var okuldaki bilgisayarlar eski olduğu için ie6 yüklü siteme bi giriyorum herşey karman çorban...