Güvenlik paketleri

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
AYKIRI
03-02-2006, 04:57   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

Chip'in şubat sayısını aldım.Şu günlerde tüm kullanıcıların kafasını karıştıran birçok problemin sorusuna yanıt alıncak türden bir derleme olmuş.Ama bugun aldığım son sayıda 8 güvenlik paketinin de 2006 olup,mcafeenin 2006dan onceki surumunun olmasi biraz garibime gitti.Merakla mcafee'nin sitesine girdim ve son surumu McAfee Internet Security Suite 2006 ile karsilastim.Aynı testleri McAfee Internet Security Suite 2006 icinde yapmaniz ve tekrar bir siralama ve sonuc olusturmanizi bunu bir an önce biz CHIP okucularinla paylasmanizi bekliyorum.

Kadir Tuztaş
03-02-2006, 11:17   |  #2  
Yeni Üye
26 mesaj

Dergide yaptığımız testlerde ürünlerin en son sürümlerini incelemeye çalışıyoruz. Ancak bazen dergi hazırlandıktan sonra programların yeni versiyonları yayınlanabiliyor. Bu testte de karşılaştırmanın sağlıklı olabilmesi için McAfee Internet Security Suite'in 2006 versiyonunu kullandık.

bug_lavacı
03-02-2006, 19:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Ne yalan söyleyeyim CHIp in CD lerindeki yazılımlar konusunda genelde 1 ay önce o yazılımın yeni versiyonunun çıkmasına rağmen eski versiyonunu kullandıklarını gördüm...

AYKIRI
04-02-2006, 01:48   |  #4  
OP Yeni Üye
26 mesaj
Kadir Tuztaş
Dergide yaptığımız testlerde ürünlerin en son sürümlerini incelemeye çalışıyoruz. Ancak bazen dergi hazırlandıktan sonra programların yeni versiyonları yayınlanabiliyor. Bu testte de karşılaştırmanın sağlıklı olabilmesi için McAfee Internet Security Suite'in 2006 versiyonunu kullandık.
Dedigim sey gayet acikti sanirim , CHIP dergisi 2006 şubat sayısı 195inci sayfasında Internet Security Suite 8.0 yazıyor.Yazim yanlisi dense,bu nasil bir yazim yanlisi?Hadi ole kabul etsek,şu yorum nedir?Pek modern olmayan kurtarma disketi gibi detaylar,paketi puan kaybetmesine neden oluyor.Ayrıca teknik veirlen özellikleri de 2006'ya degil;8.0'a ait.Basbayagi kullanmadik , siz okurlarimiz icin McAfee Internet Security Suite 2006'yi da test eder tekrar bir siralama ve sonuclandirma yapariz,hatamizi duzeltiriz demek yerine anlamadigim bir sekilde zaten onu kullandik demek cok garibime gitti.Gerekli duzeltme ve duzenlemelerin olmasi dilegiyle.