Güvenlik yazılımların'da korsana son!

Kapalı Hesap (233120)
06-02-2013, 18:52   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 15
144 mesaj

Arkadaşlar korsanın önüne geçmek amacıyla yapılan kampanyalarla artık güvenlik yazılımlarına ücret ödemeden sahip olabiliyoruz, birçok güvenlik yazılımları ücretsiz lisans veriyor artık,bu örneklerden biride ttnet yapmış olduğu kampanya tüm limitsiz paket sahiplerine bedava Mc Afee Antivirus plus 1 lisans veriyor. korsan kullanmak yerine böyle kampanyalardan yararlanmalıyız diye düşünüyorum bu yüzden siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim.

[/url]

Link:[url=http://satinal.ttnet.com.tr/guvenlik/]http://satinal.ttnet.com.tr/guvenlik/

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (233120) ~ 06 Şubat 2013 18:55
REdbLACKI
06-02-2013, 19:40   |  #2  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Yanlış anlama da ben bide şü açıdan bakıyorum, diğer antivirüs yazılım sahipleri keriz mı ki parayla satıyorlar programları ? Sizi bilmem ama ben hayatım boyunca bi şey örendim ''BU ÜLKE DE BELEŞ DİYE Bİ ŞEY YOKTUR ARKADAŞ'' ha varsa eğer illaki bi yamukluk vardır orası kesin. Bu tarftan beleş diğer taraftan kalleş (lafı iyi oturttum ama dimi Kahkaha) Ben şahsen ücretsiz, hele güvenlik yazılımlarına pek güvenmen.Güvenlik söz konusu olunca lisanslı almaya gayret ederim.İyi

Kapalı Hesap (233120)
06-02-2013, 20:20   |  #3  
OP Kapalı Hesap
144 mesaj
Alıntı: REdbLACKI  
Yanlış anlama da ben bide şü açıdan bakıyorum, diğer antivirüs yazılım sahipleri keriz mı ki parayla satıyorlar programları ? Sizi bilmem ama ben hayatım boyunca bi şey örendim ''BU ÜLKE DE BELEŞ DİYE Bİ ŞEY YOKTUR ARKADAŞ'' ha varsa eğer illaki bi yamukluk vardır orası kesin. Bu tarftan beleş diğer taraftan kalleş (lafı iyi oturttum ama dimi Kahkaha) Ben şahsen ücretsiz, hele güvenlik yazılımlarına pek güvenmen.Güvenlik söz konusu olunca lisanslı almaya gayret ederim.İyi
  lafın güzeldi beğendim "bu taraftan beleş diğer taraftan kalleş" :) sende haklısın tabiki diğer yazılımlar  ücretli ve çok iyi koruma sağlıyor ama mc afee iyi bir yazılım şirketi iyi işler çıkarıyorlar  bu günki yazılımda genelde ücretli satılıyor ve bazı müşterilerine veriliyor 6 aylık kampanyası yapan siteler'de var ancak bu 1 yıllık konunun amacıda korsan kullanmak yerine normalde ücretli yazılıma' ücretsiz sahip olmak. tabi sen güvenmezsin ücret ödeyip başka proğram alır kullanırsın orası sana kalmış.

Kapalı Hesap (190488)
06-02-2013, 23:14   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
308 mesaj

faydalı bi paylaşım olmuş ama bunun yerine win 8 ile gömülü gelen windows defender daha faydalı bence...kasma yok ücretsiz ve çoğu free ve bazı Premium olanlardan daha iyi...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (233120) ~ 06 Şubat 2013 23:15
Kapalı Hesap (233120)
07-02-2013, 10:52   |  #5  
OP Kapalı Hesap
144 mesaj
Alıntı: monkeydluffy  
faydalı bi paylaşım olmuş ama bunun yerine win 8 ile gömülü gelen windows defender daha faydalı bence...kasma yok ücretsiz ve çoğu free ve bazı Premium olanlardan daha iyi...
  teşekkür ederim alternatif olarak düşünebiliriz en azından.

kloster
10-02-2013, 12:34   |  #6  
kloster avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
388 mesaj

TTNETİN limitsiz internetlere verdiği lisanada herhangi bir ücret talep ediliyormu sonra yamuk a gelmeyelim ?