guzel bir fıkra

safakaltun
30-07-2007, 16:53   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
170 mesaj

Temel bir gün bara gitmiş yanında içinde milyonlarca dolar bulunan bir fanus varmış Temel bunun ne oldugunu merak etmiş garsona sormuş "yahu bu fanusta neden bu kadar dolar var demiş" garsonda "bu fanus oyun fanusudur içine bir dolar atarsanız 3 tane görev yapıcaksınız eger görevleri basarıyla bitiriseniz fanusun içindeki tüm paralar sizin olcaktır" demiş Temelde bunu kabul etmiş. Atmış bir dolar garsona görevleri sormuş garson"1. görevin badigart gibi bi adamı bayıltana kadar döviceksin" temelde demişki" peki bunu geçtim sayalım 2. görev ne demmiş" garsonda"doberman bir köpeğin tazi dişini çekiceksin demiş "temelde "peki bunuda yaptık sayalım 3. görev ne" die sormuş garson da" genç bir kızı barda bu kadar gürültü olmasına ragmen (anladıgınız yoldan) bagırtcaksın" demiş.Temel baslamış göreve badigartla bir odada dövüşürken temelden ah uh sesleri gelmiş zamanla badigarttan öle sesler gelmiş badigart kapıyı açar açmaz badigart yere düşmüş. temel"bu iş tamam 2. göreve gecelim" işte köpekle odaya girmiş emelden ıy ıy die sesler gelmiş zamanla köpekten ince bir ses le hav hav die sesler gelmeye baslamış. temel garsona demişki"tamam köpekte bitti.şimdi genc kızın tazı dişini çekelim demiş"..... valla ben gülmekten agladım siz napcaksınız