güzel bir virüs yedim desem

HPQ-User
04-08-2009, 23:04   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Eren özüdoğru sormuş:
simdi ben bu kafede yaklasık 2 sene kadar calıstım daha önce bir cok sorunla değişik bir sürü virüsle karsılastım ama bu değişik biraz aslında oldukca basit olması lazım çünkü artık xp nin bir cok özlliği biliniyor ve d ahası kaynak kodu yada kayıt defteri ne diyelim isin gerçek uzmanları regedit den bu tür sorunları basit bir sekilde cözüyor olmadı bir format la hallediliyor... simdi isin kötü yanı google de bir sorununuzu sorduğunuzda o soruna bir cevap bulmak artık çok zor gerçekten net veya pc hakkında hiç bir bilgisi olduklarını sanmıyorum insanlar ekrandaki titremeyi bile hz ayarlarını bırakıp ekran kartın da arıza vardır die yada ne bilim görüttü gelmerdiğin de drek ekran kartını yada ana karttı bir proplem bulanlar dahasımı günümüzde o kadar saçma siteler varki görev yöneticisi calısmıyor sorununu bile olmayacak yerlerden çözmeye calısıyolar o tür bir cok saçma seyle karsı karsıya kaldım ben görev yöneticisi çalısmama sorununu 2005 de yasamıstım su an bile adam akıllı bir acıklama yok ama basit bir kullanıcı hesabı sıfırlamakla bile düzeliyo yada autorun.inf sorunu ile karsı karsıya kalanlar winrarla silip düzelt die bir cevap bulamazsnız nette bütün bunlar adam akıllı sitelerin bulunmasını da engelliyo açıkcası ben su anda ağ paylasım açma sorunu yasıyorumnormalde acıyorum ama aradan 1-2-3 saat geçince kendiliğinden kapatıyo neti kesiyo sayfayı yenile derken düzeliyo
bazen ses gidiyo
ses aygıtı yok diyor bazen yönetim programşlarım hata veriyor bu sorunu sorsam bile adam akıllı bir cevap alamıcam kesin kestirip atalım derseniz virüs var diebiliriz onu biz de biliyoruz isin kötü yanı bu masa ana masa ve hesaplar ay sonuna kadar sıfırlanamaz oyüzden format atmadan bu ayı doldurmam lazım eee peki paylasım gidince millet müzik dinleyemiyor buna bnir cevAp bulan varsa bana mail atsın kawkew_19@hotmail.com bekliyorum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
acıklamaya gerek yok cünkü kafe pc si ve sistem özelliklerimi gerektirecek bi sorun da değil

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; GTB6; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2)