HABERİM OLMADAN 250 KONTÖR DAĞITIYORLAR

HPQ-User
30-10-2007, 13:53   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

IKTISATCISEDAT sormuş:
SON ZAMANLARDA HABERİM OLMADAN MAİLİMDEN TANIDIKLARIMA BENİM ADIMA MAİL GÖNDERİYORLAR. MAİL İÇERİĞİNDE 250 KONTÖRÜ BEDAVADAN GÖNDERDİMİ SÖLÜYORMUŞ. BANA DA postmaster@mail.hotmail.com dan delivery status notification (failure) diye hata maili geliyor. BU SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
AA

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

Dark Spirit Of The Silent
30-10-2007, 14:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
604 mesaj

byk ihtimalle bilgisayarınızda virüs yda spyware gbi kötü amaçlı yazılımlardan var güncel bir antivirüs programı ile taratmanzı önerrm kaspersky veya nod 32 programlarnı öneririm güvenli modda pc yi açp bnlarla tarat a blrsnz buldklarnn hepsni siln eğer antivirüs programm var ve bilgisayarm temz diorsanz mail hesabnzn şifresi başkasnn elnde veya bilgisayarnza griliyor güvenlk duvarı kullanın ve mail ınzn gizli sorusnu ve şifresni deiştrn ayrca bilmediinz kşilerde geln şüpheli maillerı kesnlkle açmamanzı tavsiyer ederm

Borga-x
30-10-2007, 14:55   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Eger Avast gıbı basıt AV'leri kullanıyorsan buyuk ıhtımalle sıstemıne trojan bulaştı. Kaspersky ınternet Securıty ve AVG antıspyware programlarını kurmanı guncellemenı öneririm. Sistem taramasından geçirdikten sonra AVG ıle guvenlı kıpte bır sıstemını taramalısın. Guvenlı kıpte yapmanın nedenı Wındows hıcbır program veya surucu yuklemez bu şekilde başlangıcta çalışması gereken trojan çalışmaz ve spy programı daha guvenlı sekılde zararlı kodu sıler.