Hacker saldırıları???

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
M.G.G
30-03-2010, 15:45   |  #1  
M.G.G avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Arkadaşlar son zamanlarda hacker saldırıları almaya başladım.Arkadaş ta aynı sorunla uğraşıyor.Bu viruslerden birinin adı Trojan.Win32.Buzus.dmpu bide bi kaç tane Backdoor virusü bulaşmaya kalktı.
Ben TTnet'in ip'leri sattığını düşünüyorum..Arkadaşta öyle düşünüyor...Şimdi ben size soruyorum bu salsırılardan veya benzeri saldırılardan alan var mı?

loseface
30-03-2010, 17:00   |  #2  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

Ttnetin ıplerini satması Kahkaha
Ip yi bilen adam ne yapacakki sanki se port güvenliğini sağladınönlemlerini aldın gerisi sorun değil.Trojan yemişsin bide dos saldırısı falan alsan hadi neyse format at iyi gelir belki o zaman ttnet satmaz ıplerini =)

mete_22
30-03-2010, 17:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
377 mesaj

:D:D:D loseface doğru söylüyor.. geçmiş olsun

Turkish Developer
30-03-2010, 21:16   |  #4  
Turkish Developer avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
671 mesaj
Alıntı: M.G.G  
Arkadaşlar son zamanlarda hacker saldırıları almaya başladım.Arkadaş ta aynı sorunla uğraşıyor.....
Ben TTnet'in ip'leri sattığını düşünüyorum..Arkadaşta öyle düşünüyor...

Veri tabanı güncel,Bilgisayar (internet)  güvenlik  programları üzerinden sistemlerinizi korumayı amaçlar ve belirli zaman aralıklarında taratırsanız , saldırılardan kaçınabilirsiniz.

Alıntınızda altı çizilen ifade ,ihtimalden öte doğru olduğunu düşünüyorsanız , 444 0 375 numarasından (yetkililerinden) irtibata geçip iddianızı kendilerine belirtiniz.

Konu Kilitlenmiştir..