Hangi Forum Tasarımı?

tolter
02-07-2009, 04:00   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj

Sizce hangi forum tasarımı daha iyi? sonuca göre sitemi ona göre kuracamGöz kırpma

Selçuk İslamoğlu
02-07-2009, 04:02   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Discuz tabii ki, geri kalan amatör sadece... Tüm forumları tek tek deneyip, özelliklerini tarttıktan sonra söylüyorum bunu. Snitz tabanından başlamış ama tamamen değişmiş kodları da kullansam CHIP forumlarında, Discuz! NT'nin özelliklerinden esinlendiğim çok oldu bu forum için de... En azından kullanıcılarımızın bana ilettiği taleplerini biraz olsun bütünlükle karşılayan bir tek o gibi görünüyor. Tabii Çince olmayanı bulursan...

Tasarımla alakası yok da aslında, tasarım sadece dış görünüş olarak yanlış anlaşılabilir. Pratiklik ve kullanışlılık tasarım için Discuz'dan şaşma... Sonuçta dış görünüş hepsinde düzenlenebilir.

hsnhsynisler
02-07-2009, 10:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

emeğine sağlık gerçekten güzel bir çalışma inş. faydanalacağım

tolter
02-07-2009, 11:58   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Discuz tabii ki, geri kalan amatör sadece... Tüm forumları tek tek deneyip, özelliklerini tarttıktan sonra söylüyorum bunu. Snitz tabanından başlamış ama tamamen değişmiş kodları da kullansam CHIP forumlarında, Discuz! NT'nin özelliklerinden esinlendiğim çok oldu bu forum için de... En azından kullanıcılarımızın bana ilettiği taleplerini biraz olsun bütünlükle karşılayan bir tek o gibi görünüyor. Tabii Çince olmayanı bulursan...

Tasarımla alakası yok da aslında, tasarım sadece dış görünüş olarak yanlış anlaşılabilir. Pratiklik ve kullanışlılık tasarım için Discuz'dan şaşma... Sonuçta dış görünüş hepsinde düzenlenebilir.

<
evet discuz harika kurdum ama çok hata var en kötüsü sisteme giriş yapamıyorum.discuzturkiye den indirdim Türkçe desteği var bazı flash yerleri hala çince ama olsun.şu anda phpkf deniyorum yalnız çok basit ve reklamlı portal la forum arasında bağlantıda yapamadım 10 kere sildim kurdum olmadı.En garibide hostumda silinmeyen dosyalar oluştu ne yapsam silinmiyor.

JasonWalker
02-07-2009, 17:58   |  #5  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

Discuz veya vBulletin öneririm.

Mustafa Can
02-07-2009, 18:06   |  #6  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj