hard dısk sorunu

HPQ-User
12-03-2008, 22:50   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mkafilm sormuş:
selam hard dıskımde buyuk bır sorunum var  format atmadıgım halde
butun kayıtlarım bılgılerım sılındı alnlam veremıdem bır turlu kurtaramadım 1 cok kurtarma prg mı denedım ama  yok olmadı ne yapabılırım sorun sundan kaynaklandıgını sanıyorum belkıde
yenı vısta ısletım systemı aldım 32 bıt  kurmaya calıstıgımda onceden xp yuklu hdd ıkıye bolunmus ıdı xp yuklu olan c surucusunu formatlayım vısta kuracaktım d de yedeklerım bılgılerım vardı vıstanın format atma bolumunden gelısmıs ayarlarında sanırım burdan bır pencere actım kendı pencere ıcınde suruculere c ve d ye bakabılıyordum burdan  c den onemlı bılgılerımı d ye kes yapıstır yaptım  tasıdım sonra c yı formatladım  vısta yı kurdum bır baktım d  surucusunde tasıdıklarım yok olmus bulamadım acaba sorun nerden kaynaklandı nasıl oldu bunları kurtaramazmıyım  ustune 1 format bır kez daha vısta yuklu c de

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
core duo 2 2.4 atı hd2600 256 mb 1gb ram dd2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12

Banned
13-03-2008, 01:07   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

c diskinizde windows.old adında bir klasör varmı? Varsa dosyalarınzın burada olma olaslığı yüksek