hata kodu 0x8007045D acil yardım arkadaslar

by_MuKa
02-10-2010, 14:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

merhaba arkadaslar üç gündür notebookuma bir oyun yuklemeye calısırken sürekli makina kasıyodu ve bende mecbur resetlemek zorunda kalıyordum en sonunda dün gece baya bi sinirlenir notebookun ortasına cok hızlı olmasada elimle vurdum daha sonra tekrar baslatmak istedigimde siyah bir ekranda windovsu normal olarak baslat ve üstündede ön yukleme sorunu ile ilgili bişeyler yazıyodu tam hatırlamıyorum ne yazdıgını ama yanında önerilen yazıyordu onu sectim baya uzun bi süre bekledim ama makinam acılmadı sinirlendim yattım sabah kalktıgımda aynı ekran tekrar geldi ve kapatıp windovs7 cd sini taktım herhangi bir sorun yoktu dısarı cıktım eve geldim bi yarım saat sonra yuklerken bi hata olustu ve sonunda su kod yazıyordu hata kodu 0x8007045D daha sonra makinanın arka kapagını actım ram lerden bi tanesi yerinden cıkmıştı yerine taktım icini biraz temizledim tekrar bataryasını takıp acmaya calıstıgımda ise microsoft corparation yazıyor üstünde yeşil cubuk ilerliyor ortalama 30 sniye sonra siyah bi ekran geliyor ve mause nin imleci cıkıyor ama gerisi bi türlü acılmıyor sabahtan beri bununla ugrasıyorum ne gibi bir sorun olmus olabilir acaba yani masa üstünü göremiyorum format atmak istiyorum şuanda onuda atamıyorum cd yi okuyor ama bi süre sora duruyor yada ilerlemek icin bir tusa basın diyor basıyorum ama gene o siyah ekran ve mausenin imleci cıkıp kalıyor orda

by_MuKa
02-10-2010, 14:48   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

arkadaslar makinayı actıgımda windovs dosyalrı yuklüyor yazısı cıkıyor altta gri bir cubuk ilerliyor ve sonra microsoft corparition yazısı geliyor daha sonra siyah ekran ve baska bişey cıkmıyo formatta atamıyorum dvd rw secili oldugu halde yokmu yardım edebilecek kimse?

by_MuKa
02-10-2010, 17:03   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

up

hala düzelmedi sorunum windovsyukleniyordan sonrası gelmiyor siyah ekran dan baska birşey cıkmıyorbios ekranı acılıyo hdd ramler işlemci hersey normal seyrinde görünüyorama soruna bi care bulamadım