Hata Mesajı

muzo125
17-07-2007, 00:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2007

Arkadaşlar kısa bir süredir bilgisayarımı açtığımda sürekli hata mesajı çıkıyor. Bilgisayarıma tema indirdikten sonra çıkmaya başladı ve Nero  çalışmıyor bunlarla alakalı olabilirmi Hata mesajı:
quickstar.exe - Geçersiz Sistem DLL Konum Değişikliği

user32.dll sistem DLL'sinin bellekte konumu değiştirildi. Uygulama, düzgün çalışmayacak. Konum değişikliği,
C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll DLL'si Windows sistem DLL'leri için ayrılmış bir adres aralığında bulunduğu için yapıldı. DLL üreticisi ile yeni bir DLL edinmek için bağlantı kurulmalı.....

Yardımlarınızı bekliyorum

viking20
17-07-2007, 03:07   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

windows güncelleştirmesi yükledin mi?mesela windows orjinal ürün avantaj bildirimi?yada başka bir güncelleme yüklediniz mi??eğer yüklediysen ve bu çıkmaya başladıysa denetim masasından program ekle kaldır gir üstte (güncelleştirmeleri göster)kutusunu işretle ve en son yaptıın güncelleştirmeyi veya yukarıdaki isimli güncelleştirmeyi kaldır ve pc  kapa\aç,kolay gelsin.
--

bu linki internet explorer adres cubuguna yapıştırın.karşınıza çıkan download dosyasını indirin ve user32.dll dosyasını C:\Windows\System32 klasörünün içine kopyalayın.
--
quickstar.exe


quickstart.exe file information
The process belongs to the software OpenOffice.org by OpenOffice.org (().
Description: quickstart.exe is located in a subfolder of "C:\Program Files". Known file sizes on Windows XP are 61440 bytes (95% of all occurrence), 122880 bytes.
The program has a visible window. There is no description of the program. Program starts when Windows starts (see Registry key: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders, HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders). The file is not a Windows core file. quickstart.exe seems to be a compressed file. Therefore the technical security rating is 34% dangerous.
If quickstart.exe is located in a subfolder of "C:\Documents and Settings" then the security rating is 32% dangerous. File size is 23040 bytes. The program has a visible window. There is no file information. It is not a Windows core file.
Important: Some malware camouflage themselves as quickstart.exe, particularly if they are located in c:\windows or c:\windows\system32 folder. Thus check the quickstart.exe process on your pc whether it is pest. We recommend Security Task Manager for verifying your computer's security. It is one of the Top Download Picks of 2005 of The Washington Post and PC World.

Son Düzenleme: viking20 ~ 17 Temmuz 2007 03:35