HAYVANLARI CANLI CANLI YAKTILAR

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
08-01-2006, 13:16   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,204 mesaj

HABERLERDE İZLEDİM KUŞ GRİBİNİ ÖNLEMEK İÇİN OLSA GEREK HAYVANLARI

DİRİ DİRİ YAKTILAR

UZUN ZAMANDAN BERİ BÖYLE VAHŞET GÖRMEMİŞTİM BUNU YAPANLAR NE KADAR

İNSAN

BU İŞİ YAKMADAN YAPANLARDA VAR

MANYASTA GAZLA ÖLDÜRMÜŞLERDİ NE GÜZEL ONA DİYECEK BİŞİ YOK

SAVCI SORUŞTURMA AÇIYORMUŞ HEPSİNİ TIKSINLAR.

sehrikalp
08-01-2006, 15:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
543 mesaj

Ölen insanlarımız için kaskatı yürekleriyle "cahil" diyen bu kafa yapısıyla buraya kadar arkadaşlar. Bu virüsün neler yapabildiği açıkça meydanda işte. Manyas'taki olayı atlatınca unuttular gitti. Hadi bakalım şimdi bütün doğuya yayılıyor. Yarın bütün ülkeye yayılmayacağı ne malum. Hele ,itlaf edilen o zavallı hayvanlara yaptıkları. Kuyuları kazıp ateşe verip, tavukları, ördekleri içine atıyorlar. O zavallı hayvancıklar alevler içinde kendilerini dışarı atmaya çalışıyorlar. Bir de "Barbar Türkler" denildiğinde kızarız. Hayvan Türkler deseler yeri var be. Utandırdınız, rezil ettiniz bizi herkese. Hem o ölen insanların hem de insafsızca katlettiğiniz o hayvancıkların ahı yerde kalmaz inşallah. Utanmaz arlanmaz adamlar. Çok sinirliyim ya ağzımı bozacam şimdi en iyisi burada kesmek.

theironman
09-01-2006, 22:05   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
alıntı:
Gönderen : sehrikalp

Ölen insanlarımız için kaskatı yürekleriyle "cahil" diyen bu kafa yapısıyla buraya kadar arkadaşlar. Bu virüsün neler yapabildiği açıkça meydanda işte. Manyas'taki olayı atlatınca unuttular gitti. Hadi bakalım şimdi bütün doğuya yayılıyor. Yarın bütün ülkeye yayılmayacağı ne malum. Hele ,itlaf edilen o zavallı hayvanlara yaptıkları. Kuyuları kazıp ateşe verip, tavukları, ördekleri içine atıyorlar. O zavallı hayvancıklar alevler içinde kendilerini dışarı atmaya çalışıyorlar. Bir de "Barbar Türkler" denildiğinde kızarız. Hayvan Türkler deseler yeri var be. Utandırdınız, rezil ettiniz bizi herkese. Hem o ölen insanların hem de insafsızca katlettiğiniz o hayvancıkların ahı yerde kalmaz inşallah. Utanmaz arlanmaz adamlar. Çok sinirliyim ya ağzımı bozacam şimdi en iyisi burada kesmek.

altına imzamı atacağım bir yazı yazmışsın gerçekten. Ekleyecek çok şey bulamıyorum, haberlerde görüyorum, insanlık mı bu yapılan ya? Canlı canlı hayvanlar toprağa gömülüyor, ateşe atılıyor, nasıl kıyabilirler bu şekilde ya! Yorum da yapamıyorum fazla, çünkü acayip sinirim bozuk bu konuda, tehlike çanları çok önceden çalmaya başladı, kabul etmediler, şimdiyse tüm ülkeye yayıldı yayılacak, Allah sonumuzu hayretsin arkadaşlar, ne diyeyim...

Recep Baltaş
10-01-2006, 14:25   |  #4  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Arkadaşlar size bu konuda hak verdiğimi belirtmek istiyorum.Ve ekliyorum.Köpekler uyutulunca ayağa kalkan,danalar kurban edilince ayağa kalkan hayvan hakları savunucları neden tavuklar yakılınca laf etmiyorlar.

theironman
10-01-2006, 16:28   |  #5  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

gerçekten çok ilginç bir ironi recep, sence de öyle değil mi

casmen
08-02-2006, 22:57   |  #6  
Taze Üye
16 mesaj

ya arkadaşlar ben bi konuda size katılmıyorum böyle canilikleri insanlık dışı hareketleri sadece Türkler mi yapıyor "Hayvan Türkler" ifadesini kabul edemicem... evet yaptıkları yanlıştı ama bunu bi Türk olarak kabul etmek istemiyorum.ama diger konuda katılıyorum... size bi link gönderiyorum oraya bakın ve insanların nekadar daha cani olabildiklerini görün... hepsini izleyebilicekmisiniz bakalım...ben sunu söylim o yanan tavuklardan daha çok etkilenip agladım... Lütfen böyle konuşmayın hele bi Türk olarak bilmiyorum çok mu yanlış düşünüyorum ama böyle bi yakıştırmayı ne olursa oldun kabul edemem... yünede teşekkür ederim bu arada bu ilk mesajım kötü bi başlangıç oldu ama neyse iyi devam eder inşallah...

işte bu adrese girin iki resim arasındaki görüntüyü izleyin belki bilenleriniz vardır...bakalım ne düşünüceksiniz..
ya burda yayınlanması doğrumuda onuda bilmiyorum ama bakalım... bu konuşma beni çok etkiledi ondan koymak istedim

Son Düzenleme: casmen ~ 08 Şubat 2006 22:59
sehrikalp
09-02-2006, 09:23   |  #7  
Yıllanmış Üye
543 mesaj

Başkalarının da benzer hataları yapması bizim hatalarımızı affettirmez veya suçumuzu hafifletmez. İyiyi örnek almak veya tümden doğru olanı uygulamak gerekir. 'Bakın biz tavukları yakıyoruz ama onlar daha cani' gibi bir yaklaşım, bizim yaptığımız bu vahşeti meşrulaştıramaz.

theironman
09-02-2006, 11:52   |  #8  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
sehrikalp
Başkalarının da benzer hataları yapması bizim hatalarımızı affettirmez veya suçumuzu hafifletmez. İyiyi örnek almak veya tümden doğru olanı uygulamak gerekir. 'Bakın biz tavukları yakıyoruz ama onlar daha cani' gibi bir yaklaşım, bizim yaptığımız bu vahşeti meşrulaştıramaz.
her kelimene katılıyorum.

Selçuk İslamoğlu
09-02-2006, 15:07   |  #9  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

O tavukların zaten bir çoğunun "kesilmek" için beklediğini gözönüne aldığımızda, ve "insan" sağlığına zararını bilerek bence doğru bir uygulama, her ne kadar vahşice olsa da, başka türlü önüne geçmenin zorluğunu tahmin edebilirsiniz.

theironman
09-02-2006, 15:18   |  #10  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
Selçuk İslamoğlu
O tavukların zaten bir çoğunun "kesilmek" için beklediğini gözönüne aldığımızda, ve "insan" sağlığına zararını bilerek bence doğru bir uygulama, her ne kadar vahşice olsa da, başka türlü önüne geçmenin zorluğunu tahmin edebilirsiniz.
bence bu kadar basit değil, tavuklar zaten kesilecek diye böyle insanlık dışı şekilde yokedilemez. O hayvanların kafası kesilirken çektiği bir anlık acıyla yanarken çektiği acıyı nasıl bir tutabilirsiniz? Konunun bu derinliğine inmek inanın hiç hoş değil, ama tavukların ortadan kaldırılma yöntemi (bahsettiğimiz) çok vahşice. Tersi görüşe katılmam mümkün değil, çünkü onlar da can taşıyor, aynen bizim gibi ve bu masum hayvanların hiçbiri bunu haketmiyor. Daha insancıl bir yolu mutlaka olmalı...

casmen
09-02-2006, 18:06   |  #11  
Taze Üye
16 mesaj

ya arkadaşlar siz benim neye karsı çıktığımı anlamadınız galiba.evet başkalarınında aynı hataları yapması bizim hatanızı kapatmaz haklısınız.ama başkaları böyle seyler yaparkende ve bunları yaparken gülerken eglenirken bizim bikaçtane cahil insanımızın yaptıklarından dolayı Hayvan Türkler ifadesini kullanmanız...kullanılmamalı diyorum kendimize Hayvan Türkler diye bi ifade kullanmak yanlış olur diyorum.yoksa diger dediklerinize katılıyorum.siz bundan dolayı kendinize böyle bi yakıştırma yaparken onların ordaki gülmelerini duymadınız mı? yani bu benim kanıma dokunurken böyle bişey sizi rahatsınız etmedi yani öyle mi... ve zaten kesilecekler ifadesine de katılmıyorum... evet kesilicekler bir gün ama yanarak ölmek çok kötü bişey Allah ne insana nede hayvana yaşatmasın diyorum... inşallah bu sefer anlaşılmışımdır...