Headset kulaklık tavsiyesi

Merhunes
06-04-2013, 10:00   |  #1  
Merhunes avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Öncelikle konunun yeri burasımı bilmiyorum ama burası değilse yetkililer yardımcı olursa sevinirim.

Ben uzun süre CKS90 kullandım çok ta memnundum ancak bir süre sonra kulaklarımda kasılmalar olmaya başladı.Doktora gittim ve bana kulak içi kulaklıkları kullanmamam gerektiğini söyledi yoksa kulaklarım için pek iyi olmazmış. Bende uzun süre headset kulaklıkları araştırdım tavsiye konularına göz attım ama ya konular çok eski yada kaynaklar belirsiz bende chip ailesine güvenerek burada bir konu açtım umarım yardımcı olursunuz. Benim bütçem kısıtlı malum öğrenciyim en fazla 100 TL verebilirim şuan.Ona göre tavsiye ederseniz çok sevinirim. Gün içerisinde çok fazla oyun oynarım bi o kadar da müziğe düşkünümdür sürekli dubstep (bass hastasıyım) müzikler dinlerim. Ayrıca gözlük kullanan biriyim ve uzun süre kullanacağım için kulaklığı ayrı yapabilir(yapıyor) bu sebeple kulakları tam içine alan yumuşak kulaklıkların daha iyi olabiliceğini düşündüm. Önerilerinizi bunlara göre verirseniz sevinirim kendimle ilgili bilgileri verdiğimi düşünüyorum

Şimdiden yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler...

DiamondMines
07-04-2013, 23:57   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Merhunes  
Öncelikle konunun yeri burasımı bilmiyorum ama burası değilse yetkililer yardımcı olursa sevinirim.

Ben uzun süre CKS90 kullandım çok ta memnundum ancak bir süre sonra kulaklarımda kasılmalar olmaya başladı.Doktora gittim ve bana kulak içi kulaklıkları kullanmamam gerektiğini söyledi yoksa kulaklarım için pek iyi olmazmış. Bende uzun süre headset kulaklıkları araştırdım tavsiye konularına göz attım ama ya konular çok eski yada kaynaklar belirsiz bende chip ailesine güvenerek burada bir konu açtım umarım yardımcı olursunuz. Benim bütçem kısıtlı malum öğrenciyim en fazla 100 TL verebilirim şuan.Ona göre tavsiye ederseniz çok sevinirim. Gün içerisinde çok fazla oyun oynarım bi o kadar da müziğe düşkünümdür sürekli dubstep (bass hastasıyım) müzikler dinlerim. Ayrıca gözlük kullanan biriyim ve uzun süre kullanacağım için kulaklığı ayrı yapabilir(yapıyor) bu sebeple kulakları tam içine alan yumuşak kulaklıkların daha iyi olabiliceğini düşündüm. Önerilerinizi bunlara göre verirseniz sevinirim kendimle ilgili bilgileri verdiğimi düşünüyorum

Şimdiden yardımlarınız ve ilginiz için teşekkürler...

SENNHEISER HD 202-II HEADSET KULAKLIK- (SİYAH) 102 TL

SENNHEISER HD-419 HEADSET KULAKLIK- (SİYAH) 127 TL

Merhunes
08-04-2013, 20:09   |  #3  
Merhunes avatarı
OP Taze Üye
3 mesaj

Malesef bu kulaklıklar işimi görmez daha kolay ulaşılabilir daha makul kulaklıklar arıyorum HD 202 yi almam F/P ürünü değil BENCE. HD 419' a da param yetmez bir markada takılı kalmak yanlış geliyor bana kimse "sennheiser" dan başka marka söylemiyor kulaklık deyince

Philips SHL5200BK/10 Shibuya
http://www.hepsiburada.com/liste ... fh_refview%3dsearch

Philips SHP8500
http://www.hepsiburada.com/liste ... fh_refview%3dsearch

Bu 2 kulaklık hakkında bilginiz varmı yada düşünceleriniz neler ?

Aerial7 Phoenix - Soldier

http://www.hepsiburada.com/liste ... fh_refview%3dlister

ayrıca bu kulaklıkta indirimde şuan hepsiburada'da bass konusunda gayet iyi diyorlar fiktirinizi bekliyorum indirim bitmeden bir an evvel alsam iyi olacak

Son Düzenleme: Merhunes ~ 09 Nisan 2013 12:27
Merhunes
09-04-2013, 17:33   |  #4  
Merhunes avatarı
OP Taze Üye
3 mesaj

Ben eski chip forumculardanım açıkçası o zamanlar chipte birşey yayınlayınca "DH"nin 10 katı görülme 2-3 katı yorum olurdu şimdi bi konu açtım eski chip i düşünerek 100 kişi bakmış 1 yorum var kimse kimsenin umrunda değil eski yardım felsefesinden eser kalmamış çok üzüldüm açıkçası DH yede bir konu açmanın vakti geldi