Hepinize çok teşekürler

amukadar
14-06-2013, 19:03   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
29 mesaj

Bu sistemi toplamamda yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler ederim yorum atan yardımcı olan yönlendirme yapan ilgilen kardeşlerim değeriniz büyük..Son bir şey sorucam şimdi montajı vatan bilgisayar yapar m ? vin 8 var bende vatandan almıştım onunla birilkte parçaları götürürsem montoj yaparlar heralde...Allah pişman etmesin tık nakit 1760 tl çıktı cebimden :D

DiamondMines
14-06-2013, 19:08   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: amukadar  
Bu sistemi toplamamda yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler ederim yorum atan yardımcı olan yönlendirme yapan ilgilen kardeşlerim değeriniz büyük..Son bir şey sorucam şimdi montajı vatan bilgisayar yapar m ? vin 8 var bende vatandan almıştım onunla birilkte parçaları götürürsem montoj yaparlar heralde...Allah pişman etmesin tık nakit 1760 tl çıktı cebimden :

Onlar toplar, elindeki Win 8'i ver ve kurdurtmaya çalış eğer sistem kurmasını bilmiyorsan. Aldın mı sistemi?

amukadar
14-06-2013, 19:21   |  #3  
OP Yeni Üye
29 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Onlar toplar, elindeki Win 8'i ver ve kurdurtmaya çalış eğer sistem kurmasını bilmiyorsan. Aldın mı sistemi?

bu gün %30 indirim var diye sipariş ettim en geç salıya elime ulaşır , Ben sistem kurmayı bilmıyorum montaj yapmayıda onlara yaptırıcam ama bilgim yok vatanın montoj hizmetinden ?

DiamondMines
14-06-2013, 19:23   |  #4  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
bu gün %30 indirim var diye sipariş ettim en geç salıya elime ulaşır , Ben sistem kurmayı bilmıyorum montaj yapmayıda onlara yaptırıcam ama bilgim yok vatanın montoj hizmetinden ?

Ara sor, toplasınlar göndersinler eğer şehir dışı yaşıyorsan. Sipariş no ile parçalarını takip et. Mazaya gidemicekmisin?

amukadar
14-06-2013, 19:24   |  #5  
OP Yeni Üye
29 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Ara sor, toplasınlar göndersinler eğer şehir dışı yaşıyorsan. Sipariş no ile parçalarını takip et. Mazaya gidemicekmisin?

vatan computere 40 km uzaktayım ama işte vin 8 benim elimde adamlar neyi kuracaklar

DiamondMines
14-06-2013, 19:42   |  #6  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
 vatan computere 40 km uzaktayım ama işte vin 8 benim elimde adamlar neyi

O zaman anlayan birini bulursun yükler sana. Ama sistemin toplanmış halini kontrol et parça parça da gelebilir.