Her cepte yüklü olması gereken uygulamalar!

CHIP Online
22-01-2014, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni bir Android cep aldığınızda, ilk iş olarak mutlaka kurmanız gereken uygulamaları seçtik...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/her ... ulamalar_44898.html

Resimlerle: Hangi uygulama, ne kadar veri tüketiyor?

Akıllı telefonlar bizlere her yerde iletişim kurma, oyun oynama ve çalışma imkanı tanıyan harika cihazlar. Ancak kutularından ilk çıktıklarında ihtiyacımız olan her şeyi sunmayabiliyorlar. Çoğumuzun sıkça kullandığı uygulamalar yüklenmemiş olduğu gibi, onların yerinde yanlışlıkla açtığımız, üreticinin şişkin yazılımları yer alıyor.


Peki yeni Android'li cebinize ilk olarak hangi uygulamaları yüklemelisiniz? Android'in zengin kişiselleştirme seçenekleri hem iyi, hem de zaman zaman sıkıcı olabiliyor çünkü tam istediğinizi bulmak için zaman harcamanız gerekebiliyor. İşte bizim optimal Android kurulumumuz.


Medya


Web videolarını sıkça izliyorsanız, YouTube uygulaması sizin için hemen hemen vazgeçilmez olacaktır. YouTube çoğu cepte yüklü geldiğinden endişelenmenize gerek yok.


Telefonunuza kayıtlı videoları izlemek için varsa cihazınızla yüklü gelen video uygulamasını kullanmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanında VLC for Android, çoklu ses izi desteği ve altyazı desteğiyle en iyi seçeneklerden. MX Player da iyi seçenekler arasında bulunuyor.


Müziklerde ise Poweramp Music Player, size sayısız işlev sunduğu gibi müziklerinizi dinlemeyi, organize etmeyi kolaylaştırıyor.


Tüm Konu: Her cepte yüklü olması gereken uygulamalar!

Resimlerle: Hangi uygulama, ne kadar veri tüketiyor?

Kaynak: www.chip.com.tr