HER ZAMANKİ GİBİ REZİL meb !!!!!!!!!

PC-Canavarı
08-07-2010, 12:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
97 mesaj

Saat 11 itibari ile 8. sınıf 2010 sbs sonuçları açıklandı ve rezillikde beraberinde geldi önce teknik aksaklıklardan dolayı 1 saat gecikti sonra on binlerce öğrenci sonucu öğrenemedi nedeni ise meb in sisteminde o öğrencilerin tc nosu tanınamadı söyliyecek pek bi şey yok berbat eğitim sistemi berbat sınav sistemini geçtim sınav sonucunu bile öğrenemiyoruz

MertBJK1903
08-07-2010, 12:45   |  #2  
MertBJK1903 avatarı
Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

bende puanıma bakacaktım ama site çökmüş giremiyorum

şafak89
08-07-2010, 12:56   |  #3  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,521 mesaj

kardeşimde 1.5 saat sonra anca öğrendi böyle sınavın böyle sistemin ta  :D:D:D

firaristt
08-07-2010, 14:07   |  #4  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

eğitim mi dedi birisi?  kim weriyor eğitimi mrak ettim... Kuran kurslarında cemmatçilik yapıp çocukların beyinlerini yıkayan o para babalarımı?? meb in werdiği eğitim eğitime girmaz aslında kabahat okullarda öğretmen we müdürlerde... hepsi yatıyor arada çalışan çok az kişi war... bir okulda 70 öğretmen-müdür warsa toplam 10tanesi bile kendi isteği ile çalışmıyor... salla başı al maaşı... bna bile hoca: " oğlum abana neden yardım etmiyorsun?  hadi tahtaya kalk ta yapıwer şu soruyu..." demşti hiç unutmam... böyle hocalar çok war we düşündüğünüzden çok daha fazla...

her sınaw döneminde kitlenen, her sbs zamanı her karne zamanı kitlenen meb in sitesine we sunucularını ayakta alkışlıyoruz değil mi? her seferinde sorun çıkarmayı başaran eğitim adı altında yatan meb i alkışlıyorum..

PCKoLiK BeRKaY
08-07-2010, 14:54   |  #5  
PCKoLiK BeRKaY avatarı
Yıllanmış Üye
542 mesaj

Firarist kardeşim çok doğru söylüyorsun . Hepsi aynı kafadan . Zaten dünden belliydi böyle bir rezalet olacağı . Artık alıştık . Her sene aynı durum söz konusu . Saygılarımla . . .

Psychonaut968
09-07-2010, 00:38   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj
Alıntı: firaristt  
eğitim mi dedi birisi?  kim weriyor eğitimi mrak ettim... Kuran kurslarında cemmatçilik yapıp çocukların beyinlerini yıkayan o para babalarımı?? meb in werdiği eğitim eğitime girmaz aslında kabahat okullarda öğretmen we müdürlerde... hepsi yatıyor arada çalışan çok az kişi war... bir okulda 70 öğretmen-müdür warsa toplam 10tanesi bile kendi isteği ile çalışmıyor... salla başı al maaşı... bna bile hoca: " oğlum abana neden yardım etmiyorsun?  hadi tahtaya kalk ta yapıwer şu soruyu..." demşti hiç unutmam... böyle hocalar çok war we düşündüğünüzden çok daha fazla...

her sınaw döneminde kitlenen, her sbs zamanı her karne zamanı kitlenen meb in sitesine we sunucularını ayakta alkışlıyoruz değil mi? her seferinde sorun çıkarmayı başaran eğitim adı altında yatan meb i alkışlıyorum..

Sistemi ben de onaylamıyorum ama,Türkçeyi adam gibi kullanamayan birinin bile eğitim sistemi hakkında nutuk atması da ilginç doğrusu...

Öğretmenler hakkında neye dayanarak böyle konuştuğunuzu da anlamadım.Evet dediğiniz gibi öğretmenler de çok var,ama yıllarını bu işe adamış,akşam evine gittiğinde bile aklı öğrencileri ile meşgul olan,sırf birilerini eğitebilmek için ta doğunun o zorlu koşullarına gidip görevlerini yapan öğretmenlerimize ayıp olmamış mı?

Evet MEB'in sunucuları olması gerekenden çok daha kötü bir durumda.Ama 2-3 sene öncesine kadar E-Okul yoktu.Bu sistem hiç getirilmese daha mı iyiydi? Bu kadar aşırı tepki vermek gerekli mi? Daha yeni bir sistem.Zamanla düzeltmelere gidileceğine inanıyorum.Sınav sistemini gerçekten ben de beğenmiyorum zaten,o ayrı konu.Zaten 3-4 seneye kadar liseye geçişte sınav sistemi de kalkıyormuş.Ne diyelim en azından bizden sonra gelenler sınavlarla uğraşmak zorunda kalmayacaklar.Geç de olsa eğitim ve sınav sistemi düzelmeye başlıyor.Tek sorun bu düzeltmelerde çok geç kalınmış olması.

Son Düzenleme: Psychonaut968 ~ 09 Temmuz 2010 00:52
IceManF1
09-07-2010, 22:20   |  #7  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,542 mesaj

Site sunucusu zayıf. Kaliteli site yapmıyorlar.
Yollucan virüsü bunlara, görecekler günlerini. Ama öğrencilere yazık.
Olan yine öğrencilere oluyor.

TuncaBozkurt
09-07-2010, 22:44   |  #8  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

@mancınık ve @Y.İ.Ğ.İ.D.O.

Konuyu saptırmayın. İnsanların değer yargılarını sorgulamak size kalmadı.

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
09-07-2010, 23:51   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj
Alıntı: TuncaBozkurt  

Doğru herkes istediği gibi yorum yapabilir istediği gibi KUR AN KURSLARINA hakaret edebilir bunda bir sorun yok. Ama biz dinimizi savunmaya gelince değer yargıları di mi çok gördük biz bu numaraları...</p
Asıl konuyu saptıran firaristt adlı üye meb konusunda KUR AN KURSLARINA laf atıyor. Soruyorum şimdi kim konuyu saptırmış önce. Yöneticisiniz diye taraf tutacaksınız diye birşey yok...

Son Düzenleme: Y.İ.Ğ.İ.D.O. ~ 09 Temmuz 2010 23:58
mancınık
10-07-2010, 07:40   |  #10  
mancınık avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj
Alıntı: TuncaBozkurt  

ya kusura bakma tabi bu ulkede dini düşünceleri olan insanlara hakaret hukuki suç sayılmıyordu (konya olayı yerl mahkemenin kararını yargıtay 4 daire  başörtülü isen eleştirillebilirsin  karar hukuka uygun)bir an kanunlar önünde eşit olduğumuzu sandım çok özür dilerim Alkış