Hızlı A1 Sertifikası Almam Lazım

s.sakinci
30-11-2010, 13:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

2,5 yıldır eşimin yanına Almanya'ya gitmeye çalışıyorum.Şimdiye  kadar katıldığım kurslarda başarı elde edemedim.Ankara'da bir ay kursla  başarı garantisi veren bir kurum olduğunu duydum.En kısa zamanda sertifika  almamı sağlayabilecekbir yer tavsiye edebilirmisiniz?Ankara'daki kursu nasıl  bulabilirim.Adresini biliyormusunuz?

mancukya
30-11-2010, 19:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

2,5 yilda hergun 5 kelime ezberlemis olsaydin su anda alman gibi almancan olurdu zaten.
Yazik gercekten kurs size istedigi kadar ögretsin siz bunu calizmassaniz zaten basaramazsiniz.
Yabanci bir dilde size soracaklari simdiki, gelecek ve gecmis zaman ve sahip olma bunlari ve sayilari ögrendikden sonraki bunlari zaten kurs ögretir kelime yani cok kullanilan kelimeleri ögrenmek 3 4 ayi bulmaz günde 5 kelime ve sadece 7 8 dakika zaman ayirmayla.
Kusura bakma kardes sorunun cevabi degil biliyorum ama istedigin kursa git bu isi 2.5 senede yapamadinsa sen calismadigin icindir.

a1ci
24-04-2011, 20:11   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba
2,5 senelik sorunun hala devam etmiyordur, umarım. Ama bende 4 kez sertifika sınavına girdikten sonra Altın Geçit Yabancı Dil Kursunu buldum. 20 gün sınava hazırlayacaklarını söylediler.

haftanın her günü ders aldık ve sınava girdiğimizde gözetmenler bizim grubun Altın Geçit te ders alıp almadığını sordular. Cevap tarzımız ve kendimize güvenimiz nerede ders aldığımızı gösteriyordu.

İnanılmaz bir yer, sıcak ortam, her türlü soruna yardımcı olan bir kadro. Benim gibi başarılı olup Almanya yolunu tutmuş arkadaşlarım listesi sitelerinde var.

Benim yolumu açtıkları gibi onların yolları da açık olsun.
Aramak isterseniz 0312 417 87 45
www.altingecit.com

size de başarılar dilerim