Hotmail ne yapıyor?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
BwT
20-02-2004, 18:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
720 mesaj

Merhaba arkadaşlar,

1 haftadır hotmaildeki hesabıma ulaşamıyorum.maili ve şifreyi girdiğmde paralı servise geçmem içn zorluyor.kısaca şunlar yazıyor:

All for only € 31.99 a year!*

No Account Expiration
Sign in to your MSN Hotmail account whenever you want. You'll never have to worry about losing your account, regardless of how often you sign in.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Send/Receive Large Attachments
Generous size limits for sending or receiving photos & files - up to 3MB per e-mail. Virus Scanning
To keep your account and PC safe, Hotmail scans all attachments using technology from McAfee.
Hotmail 10MB Inbox
With 10MB Inbox you'll have plenty of room for e-mail, photos, etc. Extra Groups Storage
You'll get 30MB of storage on MSN Groups- the perfect way to store and share photos, files, etc.*

Bu sorunu para ödemekten başka bir yolla çözebilrmiyim.Yahoo geçtiğimz senelerde 400.000 kullanıcısını iptal etmişti hatırladığım kadarıyla.hotmaildemi bu tür birşey yapıyor sizce.. [8]

hasanyasin
20-02-2004, 19:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

Sevgili BwT,
Senin mailin son kullanma tarihi dolmuş. Gülümseme

Hotmail'e bir mail yazacaksın ve açacaklar. Tabii oraya bildirdiğin alternatif mail hesabından. O gördüğün diğer şeyler reklamdan ibaret...

Ben sana süper bir mail hesabı tavsiye ederdim; ama şimdi herkes duyar, süper olmaktan çıkar...Gülümseme

Neyse bakalım, alın size süper bir mail sunucusu:

BwT
21-02-2004, 10:35   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
720 mesaj

Merhaba,

hotmaile atacağım mail ile bilgi biraz bilgi verebilirmisiniz? ayrıca ben daha önceden alternatif bir mail adresi yazdğımı hatırlamıyorum.

birde fastmail.fm'in diğerlerinden farkı tam olarak nedir? ilk bakışta verdiği alanın çok ve hızlı bir servis oduğu anlaşılıyor.

iyi günler..

Son Düzenleme: BwT ~ 21 Şubat 2004 10:36
hasanyasin
21-02-2004, 12:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

fastmail, gerçekten fast [hızlı]. Sayfaların nasıl açıldığını tarif için ben "ekranıma damlayıveriyor" diyorum. Gülümseme Hızı yanında, öyle zeki özellikleri var ki. Tık tık basıyosun, her şey çok eğlenceli, çok güzel. Arayüzü için bir sürü tema var. Ben cidden çok beğeniyorum...

Hotmail'inle ilgili olarak da, kullanıcı adını girdiğin sayfada bununla ilgili bir seçenek olmalı. O kadar küçüktür ki, insanlar göremez ve vazgeçer. Sanırım 90 gündü, tam hatırlamıyorum; ama belli bir süre hiç girmezsen kapatılıyor. Bunu tekrar açtırıyorsun; fakat eski maillerin, adres defterin hepsi gidiyor. Kullanıcı adını bana özelden gönder, ben bu seçeneğe bir bakayım...