HP Action Cam, Türkiye'de satışa sunuluyor!

CHIP Online
07-05-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HP'nin maceraperestlere özel aksiyon kameraları, Türkiye'de satışa sunuldu! İşte özellikleri...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/hp- ... unuluyor_46966.html

Çevresel koşullar için tasarlanan HP Action Cam kameralar ile profesyonel video ve fotoğraf çekimleri artık çok kolay... Su altı çekimleri veya çamurlu, yağmurlu bir günde yapılan bisiklet gezintilerinde maksimum performans veren HP Action Cam kameralar, Mobicom tarafından Türkiye'deki maceraperestlerle buluşuyor.


Nisan ayında Türkiye'de satışa sunulan HP Action Cam kameralar gözü kara maceraperestlere video ve kamera keyfi yaşatıyor.


Her türlü çevresel koşullarda kullanılabilen ve özel olarak tasarlanan HP Action Cam'ler ile kayak yaparken, bisiklete binerken veya paraşütten atlarken yaşanılan adrenalin dolu anları kaydetmek çok kolay. Dahili bilek kumandasıyla 15 metreye mesafeye kadar hem video hem de fotoğraf çekebilen HP Action Cam'lerin 2 çeşidi bulunuyor.


HP ac200w Action Cam


60 metre suya dayanıklı ve akıllı telefonlarla uyumlu HP AC200W 170 derecelik ultra geniş açılı lensler ile olağanüstü video ve fotoğraflar çekebiliyor. Xcam uygulamasıyla kameranın görüş açısından aynı anda tablet veya akıllı telefonlara görüntü aktarımı yaparak uzaktayken de kolayca kullanmak mümkün. Radyo frekansıyla bağlantı sağlayan, 5 metreye kadar suya dayanıklı bileklik kumandasıyla fotoğraf ve video çekilebiliyor, kaska yerleştirilen AC200W ile bilek kumandasından kayıt yapılabiliyor.


Tüm Konu: HP Action Cam, Türkiye'de satışa sunuluyor!

Kaynak: www.chip.com.tr