HP C4472 YAZICI

HPQ-User
24-07-2009, 10:31   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

SEYNUHATH sormuş:
1 HAFTA ÖNCE HP MARAKA YAZICI ALDIM KURULUMU NU DRİVERLARI TMM ANCAK YAZDIRMAYA GELDİĞİNDE PCDEN 1 BELGE SEÇİYORUM VE HEM YAZICI EKRANINDA HEMDE PCDE YAZICILAR BÖLÜMÜNDEN BAKIYORUM YAZDIRILIYOR DİYOR VE SOL TARAFTA BİLİNMEYEN UYGULAMA İŞARETİ ÇIKIYOR.YAZICI BOŞ KAGIDI ALIYOR AYNI ŞEKİLDE BOŞ VERİYOR .TONER BİTMİŞTİR VEYA DOGRU TAKILMAMIŞTIR DİYE BİR ŞEY YOK FOTOKOPİ ÇEKİYOR ÇÜNKÜ.
                        ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
ASUS LAPTOP KULLANIYORUM 3GB RAM ,512 VGA ,2.4 GHZ,320 HDD

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Craterus
24-07-2009, 10:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
881 mesaj

başlattan yazıcı ve fakslara gelin oaradan oradan yazıcınızın adını görceksiniz onun üstünde normalde tik işareti olamsı lazım eger yok ise üstüne gelin sağ tıklayın varsayılan yazıcı olarak atayın deyin işlem olması lazım deneyin olmazsa başka bir şey düşünürüz

world_pc
24-07-2009, 10:41   |  #3  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj
Alıntı: Craterus  
başlattan yazıcı ve fakslara gelin oaradan oradan yazıcınızın adını görceksiniz onun üstünde normalde tik işareti olamsı lazım eger yok ise üstüne gelin sağ tıklayın varsayılan yazıcı olarak atayın deyin işlem olması lazım deneyin olmazsa başka bir şey düşünürü
SEYNUHATH
24-07-2009, 21:08   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

lütfen yardım dediğiniz işlem yapılı zaten

Süleyman.
25-07-2009, 00:01   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Alıntı: SEYNUHATH  
lütfen yardım dediğiniz işlem yapılı
Acaba sürücüyü CD'den mi kurdunuz? Eğer öyleyse HP'nin sitesinden modelinize ait güncel sürücüleri indirip kurun.

MystCrose
25-07-2009, 00:05   |  #6  
Yıllanmış Üye
203 mesaj

öncelikle driverları dene .
ama bi işe yaramaz çünkü hp markalı yazıcıların hepsi böyle sabah bir şirkete yazıcım cıkarmıyor diye gittim ve aynen şu oldu . kendi yazıcımda hp . yazdırma seçeneğinde gözküyor ama yazdırmak yerine saçma sapan bişiler yapıyor . girverinı yeniden kurup reset attım ve normal bişi çıkardım onu çıkarmadan önce daha önceki isteklerin hepsi aynı anda çıkmaya başladı . bu hp yazıcıların hepsinde oluyor . keske epson falan almayı düşünseydin .

Craterus
25-07-2009, 17:07   |  #7  
Yıllanmış Üye
881 mesaj

anlattığınız sorun bendende vardı bir zamanlar ben yukarıda dediğim gibi yaptım ve halloldu o zaman size başka bir formül: word den yazıcı simgesine falan basarak yapmayın o işlemi ctrl+p yaparak deneyin oradn yukarıdan yazdırmadan önce yazıcınızı seçin yazıcı ayarlarını denetleyin olamazsa kolay gelsin