HP'den Android'li ikisi bir arada PC!

CHIP Online
08-09-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Ayrılabilir ekran, Android işletim sistemi, tablet ve PC deneyimi... Bu yeni HP'de ne ararsanız var!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/hp- ... arada-pc_42508.html

HP, bir dizüstü bilgisayarın olanca işlevselliğini ayrılabilir bir ekran ile birleştirerek tablet ve PC deneyimini bir arada sunan HP SlateBook x2'yi tanıttı.  Android işletim sistemli bu ikisi bir arada tasarımlı cihaz güç ile taşınabilirliği buluşturarak tüketicilere içeriği daha fazla yerde oluşturma, tüketme ve paylaşma esnekliğini sunuyor.  

HP'nin yeni nesil PC portföyü kullanıcıların ihtiyaçları ile tamamen uyumlu cihazlar aracılığıyla bilgilerine erişmelerine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.
    
NVIDIA Tegra 4 mobil işlemcili ilk dönüştürülebilir Android cihazı olan HP SlateBook x2 kullanıcılara daha gerçekçi oyun, daha hızlı web, pürüzsüz HD video oynatma ve TegraZone uygulaması özelliklerini sunuyor.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Kategori Müdürü Emre Alaman yeni ürünle ilgili şunları söylüyor: "Tüketiciler içeriğe her an her yerde ulaşmak ve onları diledikleri gibi paylaşmak istiyor. Tüm bunlar için kullanımı akıcı bir cihaz gerekiyor. HP olarak müşterilerimize evlerinde, iş yerlerinde ya da hareket halindeyken ihtiyaç duydukları üretkenliği sunmakta kararlıyız. Slatebook x2  bu konudaki kararlılığımızın en yeni örneği."

HP SlateBook x2, HP'nin dönüştürülebilir PC portföyünün bir parçası olarak ödüllü HP ENVY x2'nin hemen ardından gelen bir ürün. Ürün aynı zamanda HP'nin Google deneyimine ve çeşitli işletim sistemlerine erişim sağlama anlayışının bir parçası olarak HP Slate7'nin yanındaki yerini alıyor.


Tüm Konu: HP'den Android'li ikisi bir arada PC!

Kaynak: www.chip.com.tr