Hp ile ilgili yardım...!

Yetenek
25-10-2011, 15:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Arkadaşlar ben bir nedenden dolayı hp'ye mail attım ve bunun sonucunda şikayetiniz kayda alınmıştır sizi bilgilendireceğiz dediler... Aradan 3 gün falan geçti bugün bir telefon aldım ve kendisini hp'den arıyorum diye tanıtan bir şahıs bana ev adresimi vermemi ve ürünümün ankaraya incelemeye gönderileceğini söyledi... Ups kargo tarafından kapımdan alınacakmış ürün 7 gün içerisinde geri gönderilecekmiş falan filan... Şimdi kadının konuşması falan bana pek inandırıcı gelmedi nedense... Konuşurken çok fazla takılıyordu ve daha hp'nin gelen çağrı numarasını bile bilmiyordu... Hatta  ben ona hpnin telefonu kaç diye sorduğumda bana kaçtı bizim numara diyerek telefonda kendi kendine konuşup en sonunda 444 ııııı falan dedikten sonra söyledi numarayı... Benim size sormak istediğim şey şu hp'nin gerçekten böyle kapıdan ürün aldırma gibi bir hizmeti var mı...??? Ayrıcana ben numarayı tekrar aradığımda telefonu alo diyerekten açtı ben orası hp mi diyene kadar hp ile ilgili bir şey söylemedi... Beni arayan numara bu 02166366383 sizin bu numara ile ilgili bir bilginiz var mı...??? Bana bir yardımcı olun bu konuda... Devam edeyim ben... Neyse ben buna adresi falan verdim dedimki bana bir mail falan atın dedim bari işleme alındımı kaydım falan diye bana dediği cevap şu böyle bir hizmetimiz yoktur... Tamam dedim neyse kapattım telefonu bana şu numarada bir mesaj geldi +61427767852 mesajda ürününüz için referan no şudur diye falan filan ama numarada yabancı olduğu için hpnin sitesinden baktım böyle kayıtlı bir numaraları vamrı diye oda çıkmadı... Şimdi yarın kargo gelcekmiş ürünümü alacakmış Ankaraya götürecekmiş... Sizce ben ürünü teslim edeyim mi etmiyeyim mi... Yada sizin hpnin bu numaraları hakkında bir bilginiz var mı...??? bana bir yardımcı olun ltf... Hp yede mail attım ama cevap gelmesi 1 günü buluyor bir yardımcı olmaya çalışın ltf...

Kapalı Hesap (217108)
25-10-2011, 15:35   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
286 mesaj

Ben baktım www.hp.com.tr adresinden iletişim bilgilerine bir tane bile 216'lı numara yok . Bence güvenip de verme . Gir verdiğim siteye oradan bak telefon numaralarına

M.G.G
25-10-2011, 16:32   |  #3  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

614 ile başlayan numara amerikadan gelmiş.Göndermesi 1 haftayı bulur zaten en az 5 ay beklersin ;)

bosluk
25-10-2011, 17:34   |  #4  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Tüketici ürünleri için (212) 444 0307 no'lu HP Tüketici Ürünleri Destek Hattı'nı arayabilirsiniz.

Arayın direkt olarak Hp'ye sorun ;)