hp pavilion dv2335ea ?

roa85
09-05-2008, 05:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

hp dv2000 serisi kullanıcısı var mı? ve şimdiye kadar herhangi bir hata ile karşılaştı mı?

Benim notebookta şimdiye kadar 2 sorun çıktı. Biri harddisk diğeri de şimdi sesini unuttuğum bios hata sesi. Harddisk çok sesli çalışıyo, ilk zamanlar böyle çalışmıyodu. Aldığım yere götürdüğümde iğnesinde bir problem olduğunu değiştirebieceklerini söylediler. Ama mühendislik okuyorum ve bilgisayara çok ihtiyacım var:( 2. sorunumda bilgisayarı kapatıp yeniden açmaya kalktığımda bilgisayar açılmıyor. Ve şu bios seslerinden birini çıkarıyor. Bazen de açılıyor. Netten bakmıştım ne olduğuna; ya ram hatası ya da ana kart hatasıydı. Ama kafasına göre açılıp kapanması biraz ilginç. Bi fikri olan var mı?

Benden başka birileri de buna benzer ya da daha başka bi sorunla karşılaştıysa bana yazarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

Borga-x
09-05-2008, 08:30   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

KEsınlıkle HDD'den kaynaklanan bır sorun. İStedıgın kadar uhendıslık oku eger o HDD ile yola devam edersen aldıgın butun notlar çizimler vs. Uçup gidecek haberın olsun. Sana onerım çok acıl şekilde bır HDD al veya teknık servıse bırak taksınlar.

roa85
09-05-2008, 12:57   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

eywallah, notlar çok sorun değil hep yedeğini alırım onların;) ama beni sinir eden bi sorun olduğunu bilmem. Her hafta bi sınav bi sürü ödev yapmaktan gönderemiyorum işte. Ama finallerden sonra kesinlikle götürcem. Durumun farkındayım:( mesaj için teşekkür ederim.