hp pavilion dv6 yardım fan sesi yardımmm

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
eefendyy
22-11-2009, 20:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Mrb arkadaslar 2 hafta once hp pavilion 1270et aldım. almaz olaydımm  fan hiç durmuyor.. sadece agır işlem yaptıgımda bu denli calsması gerekrken hiç durmuyor.  pc acılınca acılıyo kapanınca kapanio. ve  Ugultulu calışior  bi süre sonra  hele geceleri cok rahatsz  edior  leptopa oturasım gelmior. Bios u güncelledim Biosdan fanı disablede yapdım. Speedfan programı bile Nafile. yardımcı olun arkdslar ltfn

fasterdem
22-11-2009, 20:58   |  #2  
fasterdem avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

Bu durumda yapılacak olan tek şey servise gitmenizdir.Ancak hemen bir hp kullanıcısı olarak belirteyim.Pavilion notebook lara ankara istanbul ve izmir dışındaki hiçbir servis bakmıyor.Bu durumda hp ürünü evinize gelip kargo ile alıyor.Dikkat:fan gürültüsünden rahatsız olup da bilgisayarı iyice haşat etmeyin.Çünkü kargodakiler kutuda ne var diye bakmıyor rastgele atıyorlar.Yukarda belirttiğim illerdeki servislere gidip bizzat müraacat edip sorununuzu ayrıntılarıyla anlatmanızı öneririm.Geçmiş olsun.Kolay gelsin.Saygılar...

eefendyy
22-11-2009, 21:43   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

teknosadan almsdm oraya götürücem  ordan yollarlar.  kardes bide bu fan sesi için napacaklar   yani geldiiğinde gene aynı ses olacaksa kırarım bn bunu cnki.  ilgi göstrdgn için tskrler

fasterdem
22-11-2009, 22:30   |  #4  
fasterdem avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

Merak etme sorun çıkmayacaktır.Belkide kulalndığın ortamla alakalıdır.Donanımsal bir sıkıntı ise değiştirmeni öneririm.Çünkü bende hp dv6 serisi notebook kullanıyorum gerçekten mükemmel...

alien_fx
23-11-2009, 14:00   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

ne işse dv6 larda var. aynen bendede durmuyor.

fasterdem
23-11-2009, 18:12   |  #6  
fasterdem avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

Bende sadece sol tarfatki fanın ordan arada bir tiz sesi alıyorum.Onun için servise götürecem.Onun dışındaki gürültü bence o kadar da abartılacak boyutta değil ama servise danışmakta fayda var.

selmainces
24-02-2010, 23:29   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

bendede pavillion dv6 1220 model laptop var yaklaşık 5 ay önce aldım ilk aldığımda hiç ses çıkarmıyordu sonra yavaş yavaş ses çıkarmaya başladı kasa soğuk ısınmıyor ama neden bu kadar ses çıkarıyor anlam veremedim en çokta oyun oynarken bide internetten yada cd den film izleyince yapıyor ilk zamanlar olur demiştim ama şimdi dayanılmaz halaldı resmen bilgisayara oturasım gelmiyor ne yapmam gerek acaba servise versem ilgilenirlermi onuda bilemiyorum....

Fox Mulder
11-04-2010, 00:44   |  #8  
Yıllanmış Üye
111 mesaj

aynen bendede aynı marka soldaki fan artık toz uflemeye basladı oyle boyle degil yaz gelsinde goturucem servise simdi unideyim goturemiyorum