Hp Pavilion Servis

XxXnakresXxX
12-07-2009, 15:17   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

İyi Günler benim hp servisinde  dizüstü hp pavilion bir pci verdim  vatancomputerdan aldım için oraya 05.06.2009 tarihinde verdim ama onlar servise 08.06.2009 tarihinde ulaştırmışlar tamam dedim pc min genellikle hep aynı sorunlardan verdim servise yok ısınıyor yok şarz yeri tutukluk yapıyor şarz süresi uzun sürmüyor diye sorunlarla verdim daha öncede 3 haftada gelen pc şimdi 30 iş gününü geçti ne gibi haklarım var  1.700 almıştım o parayı  geri alabilirmiyim ne gibi haklrım var söylerseniz sevinirim . . .

sinan354
12-07-2009, 15:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
533 mesaj

Elektronik cihazların azami tamir süresi 30 iş günüdür.eğer 30 iş gününden fazla serviste kalmışsa cihazınız ya paranızı geri alabilirsiniz ya da değişim hakkınız vardır.ayrıca 1 yıl içinde aynı sorundan 3 kez servise giderse cihazınız yine aynı haklara sahip olursunuz.bunlar kağıt üzeindeki ifadelerdir.uygulamaya geldi mi hemen size aa 30 iş günü dolmuş paranızı iade edelim diyivermiyorlar.baya bi uğraştırıyorlar insanı.önerim biraz baskın olarak konuşun servisle ve para iadesi istiyorsanız kararlı bir şekilde hakkınızı arayın derim.kolay gelsin.

XxXnakresXxX
12-07-2009, 17:03   |  #3  
OP Yeni Üye
24 mesaj
Alıntı: sinan354  
Elektronik cihazların azami tamir süresi 30 iş günüdür.eğer 30 iş gününden fazla serviste kalmışsa cihazınız ya paranızı geri alabilirsiniz ya da değişim hakkınız vardır.ayrıca 1 yıl içinde aynı sorundan 3 kez servise giderse cihazınız yine aynı haklara sahip olursunuz.bunlar kağıt üzeindeki ifadelerdir.uygulamaya geldi mi hemen size aa 30 iş günü dolmuş paranızı iade edelim diyivermiyorlar.baya bi uğraştırıyorlar insanı.önerim biraz baskın olarak konuşun servisle ve para iadesi istiyorsanız kararlı bir şekilde hakkınızı arayın derim.kolay gelsin.
pekinde bi kaçı var 2 tane aynı sorunan kagıdım var ama 10 dan fazla servise gitti aynı sorundan oda dökümanını istesem daha önceki sorunları çıkartmak zorunlarmı yoksa vermezler mi bu para süresi mahkemeye kadar gitmemeiz lazım mı çünkü mahkeme   belli bi süre sonra 3.4 aya fln erteler yoksa  bn para istiom diyerek süreyi başlatabilirlermi bide ne kdr bi sürede alabilirz .Tesekkürler