HTC'den uygun fiyatlı, GPS'li dokunmatik cep

CHIP Online
18-09-2008, 13:28   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC, hafif ve şık bir tasarıma sahip olan yeni GPS'li dokunmatik cep telefonu P3470'i duyurdu.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/HTC- ... matik-cep_8700.html

HTC P3470, cep telefonunda güç ve uygun fiyata önem veren kullanıcılar için GPS özelliğini yenilikçi ve güçlü bir telefonla birleştiriyor

Dünyanın önde gelen Windows Mobile tabanlı akıllı telefon üreticisi HTC Corp., hafif ve şık tasarıma sahip yeni modeli HTC P3470'i pazara sundu. Geniş ekranı, uzun pil ömrü, TomTom navigasyon yazılımı ve uygun fiyatıyla HTC P3470, GPS tabanlı PDA telefonlar arasında öne çıkıyor.

HTC ürün gamı içerisinde küçük tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken HTC P3470, günümüz kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu birçok fonksiyonu birarada sunuyor. Cihaz kullanımı kolay arayüzü ile menüler, web sayfaları, dokümanlar, mesajlar ve kişilere kolay erişim olanağı tanıyor.

HTC P3470, telefonlar için en iyi uydu navigasyon çözümü kabul edilen TomTom ile birlikte geliyor. Sezgisel arayüz, net tarifler ve Kolay Çağrı Yönetimi (Easy Call Handling) gibi özellikler, TomTom Navigasyon yazılımını HTC P3470 için en uygun çözüm haline getiriyor. Bununla birlikte, İstanbul veya Ankara haritalarından biri ücretsiz olarak download edilebiliyor. Cihazın dokunmatik arayüzü ve 2,8 inç boyutundaki geniş ekranı, AGPS uyumlu navigasyonun kolay kullanımını sağlıyor. Türkiye'de Brightpoint distribütörlüğünde pazara sunulan cihazın fiyatı 539 dolar + KDV olarak belirlendi.

HTC Orta Doğu, Afrika ve BDT'den Sorumlu Genel Müdürü Kevin Chen, mobil penetrasyon oranları düzenli olarak artmaya devam ederken, Orta Doğu'da uydu navigasyon özelliğine sahip telefonlara olan talebin de hızla arttığını belirtti. Chen, "HTC P3470, telefon tercihlerinde güç ve uygun fiyata önem veren kullanıcılar için GPS özelliğini yenilikçi ve güçlü bir telefonla bütünleştiriyor. Her kullanıcıya bir seçenek sunmak amacıyla devam ettiğimiz çalışmalarımız kapsamında bu yeni ürünü portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.  


Tüm konu: HTC'den uygun fiyatlı, GPS'li dokunmatik cep


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Ürün hakkındaki düşünceleriniz...