HTC Evo 4G İSTE TEKNOLOJİNİN YENİ İLAHI...

golgelerprensi
05-04-2010, 23:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2009

HTC Evo 4G yaz aylarında ABD li operator sprinter tarafından aboneleri icin yaptırılan teknoloji harikası... Buyrun...!!!!!!!

S

print ve HTC dünyanın ilk 3G / 4G Android Smartphone cep telefonunu yaz mevsimine doğru kullanıcıların beğenisine sunacaklarını duyurdular. Sprint'in piyasaya sunacağı, dünyanın 4G özellikli ilk akıllı cep telefonu olan HTC EVO 4G Android Smartphone 4G hızında multimedya deneyimine imkân verecek. Böylece cep telefonu üzerinden 4G hızı sayesindevideo, müzik, resim ve belgeler saniyeler içerisinde indirilebilecek.

Arkadaşına gönderBookmarka ekleYazdırYorum ekle     

HTC Evo 4G Smartphone
Dünyanın ilk 4G akıllı cep telefonu olan HTC Evo sayesinde kullanıcılar 4.3 inç büyüklüğündeki ekranda parmak hareketleriyle zum ve uzaklaştırma işlemleri yaparak hareket halinde iken internetten video indirip anında izleyebilecekler. HTC EVO 4G Android Smartphone cep telefonunda 1 GHz Qualcomm Snapdragon işlemcinin yanı sıra 8 megapiksel çözünürlüklü ve otofokuslu HD kalitesinde video kaydedebilen bir dijital kamera ve 1.3 megapiksellik bir ikinci kamera da mevcut.

HTC Evo 4G Android Smartphone
HTC EVO 4G akıllı cep telefonunun bünyesindeki dâhili hotspot özelliği sayesinde 4G bağlantısı sekiz adet Wi-Fi destekleyen cihaza paylaştırılabiliyor. Böylece kullanıcılar hareket halindeyken laptop, dijital fotoğraf, makinesi, müzik çalar, oyun konsolu, video oynatıcı ve diğer W-Fi özellikli cihazlarıyla kolaylıkla4G bağlantısını paylaşabiliyorlar.

HTC 4G Smartphone özellikleri
HTC EVO 4G cep telefonu HTC Sense kullanıcı arayüzünün en son versiyonuna sahip. HTC Sense'in HTC Hero modelinde karşılaştığımız en yenifonksiyonlarına da sahip olan yeni HTC Evo 4G smartphone akıllı cep telefonu Facebook ve Twitter gibi paylaşım sitelerinden gelen verileri tek bir başlık altında toplayan Friend Stream, yeni interaktif widget'lar indirebilme ve cihazıhavaya kaldırınca zil sesinin kısılması gibi yeni ilave özellikler içeriyor.

Sprint Android 4G Smartphone
"HTC ve Sprint tüketicilerin yaşamlarını daha kolay hale getiren yeni gelişmeler ve teknolojiler üretme konusunda güçlü bir işbirliği geçmişine sahip," diyen HTC CEO'su Peter Chou sözlerini şöyle sürdürdü: "HTC EVO 4G Android Smartphone cep telefonunun Sprint ve HTC işbirliğinin en iyi yönlerini yansıtacağına ve HTC ile Sprint kombinasyonunun tüketicilerin cep telefonlarında daha kaliteli ve hızlı mobil internet sağlayacağına inanıyoruz."

Android 4G deneyimi
Dünyanın ilk 3G / 4G Android smartphone cep telefonu olan HTC EVO 4G en son versiyon Android işletim sistemine sahip. Android 2.1 platformu desteğinde HTC Evo 4G akıllı cep telefonunda çeşitli yeni özellikler bulunuyor:

  • Android 2.1 kelimeler yerine resimler arama gibi yeni bir yöntem sunuyor. Google Goggles sistemi kitap, DVD ve barkodlar üzerinde marka, logo ve grafik gibi semboller işlemleri yapabiliyor. Örneğin Golden Gate Köprüsünün resmin çektiğinizde bu görüntü aracılığıyla köprü hakkında tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.
  • Yazılı mesajlaşma ve e-mail uygulamaları sesi yazıya dönüştürme özelliğine sahip. Kullanıcılar sadece ekrandaki mikrofon tuşuna basıp ardından yazıya dönüşmesini istedikleri mesajı sesli olarak söylüyorlar.
  • HTC Evo 4G smartphone cep telefonu ile Android Market aracılığıyla binlerce uygulamaya, widget'a ve oyuna erişip internet üzerinden indirerek bunları telefona kurmak mümkün.

HTC EVO telefon incelemesi & piyasaya çıkış tarihi
Telefonseverler HTC Evo 4G akıllı cep telefonuna Sprint üzerinden bu yaz mevsimine doğru sahip olabilecekler. HTC Evo 4G smartphone akıllı cep telefonunun test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları eşliğindeki kapsamlı bir HTC Evo 4G smartphone telefon incelemesini sizlere sunacağız.


Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 07 Eylül 2010 13:51
AteshBey
22-04-2010, 08:50   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2007

Yalnız o telefona o sensör?
Çok ayıp etmiş HTC...